Huobi, AXS ve DYDX Çapraz Marjin İşlemleri için Parametreleri Güncelliyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi, 3 Kasım 2022, 05:00 (UTC+3) itibarıyla AXS ve DYDX çapraz marjin işlemleri için düzeltme faktörünü güncelleyecektir. Yeni düzeltme faktörü, 3 Kasım 2022, 05:00 (UTC+3) itibarıyla geçerli olacaktır.

 

Güncelleme detayları şu şekildedir:

Token

Güncelleme Öncesi

Güncelleme Sonrası

AXS

0,7

0,8

DYDX

0,7

0,8

 

Risk Hatırlatması:

Marjin düzeltme faktörü, marjin miktarı hesaplanırken teminat olarak kullanılan tokenin piyasa fiyatına dönüştürülürken kullanılan faktördür. Tokenler, teminat olarak kullanılırken bu faktörle çarpılır. Güncelleme sonrasında marjin miktarının artacağına dikkat ediniz.

 

Huobi Global

1 Kasım 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

 

Huobi, kendi takdirine bağlı olarak bu bildirimi herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi, Huobi'deki herhangi bir sanal varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

Sanal varlık ve sanal varlık türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları sebebiyle yüksek risk içerir. Lütfen işlem yapmadan önce tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Detaylar için lütfen Risk Hatırlatması metnimizi okuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu tutulmaz.