İşlem yapın, 5,000 USDT paylaşın! Huobi WEMIX İşlem Yarışmasını 19 Ocak'de başlatıyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi WEMIX İşlem Yarışmasını başlatıyor. WEMIX işlemi yaparak etkinliğe katılın, muhteşem ödülleri toplayın!

WEMIX İşlem Yarışmasına Katılın, 11,111 WEMIX Paylaşın

Etkinlik Tarihi: 19 Ocak 2023, 15:00 (UTC+3) - 26 Ocak 2023, 15:00 (UTC+3)

Etkinlik Kuralları:

  • Etkinlik sayfasını ziyaret eden kullanıcılar etkinliğe otomatik olarak katılmış sayılırlar. Etkinlik sayfasını ziyaret etmediyseniz, etkinlikten ödül kazanamazsınız.
  • Etkinlik süresinde WEMIX spot işlemi yapan kullanıcılar, spot işlem hacimlerine oranla 11,111 WEMIX ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanıyor.

Sıralama

Ödül/kazanan

1.

1,111 WEMIX

2.

850 WEMIX

3.

650 WEMIX

4. - 10.

300 WEMIX

11. - 50.

160 WEMIX

Şartlar ve Koşullar:

  • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
  • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamaz.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 14 iş günü içinde Huobi hesabınıza tanımlanacaktır. 14 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • İşlem hacminin kötü niyetli bir şekilde şişirilmesi, sahte hesapların toplu kaydı, sahte işlemler, hesap içi işlemler vb. gibi her türlü etik dışı davranışta bulunan hesaplar dikkatle incelenerek diskalifiye edilecektir.

 

Risk Hatırlatması:

Huobi önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.. Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi, Huobi'deki herhangi bir sanal varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

 

Sanal varlıklar ve türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen Risk Hatırlatma metnimizi okuyun.

 

Huobi

19 Ocak 2023

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.