Huobi Global 25 İşlem Çiftini 4 Mart’ta Listeden Kaldırıyor  

Değerli kullanıcılar,

Kullanıcıların işlem yapma deneyimlerini iyileştirme çabalarımızın kapsamında, aşağıdaki işlem çiftlerini 4 Mart 2022, 11:00 itibarıyla listeden kaldırıyoruz.

AAC/ETH, AE/ETH, BHD/BTC, BORING/ETH, BOX/ETH, CAN/BTC, CNN/ETH, DHT/ETH, DTA/ETH, EDU/ETH, EGT/BTC, GTC/ETH, HIT/BTC, LAMB/ETH, LSK/ETH, MASS/ETH, NHBTC/ETH, PVT/BTC, RING/BTC, STN/ETH, TOPC/ETH, UC/ETH, UIP/ETH, UUU/ETH, YFI/ETH

Not:

  • YFI/ETH işlem çiftinin kaldırılmasından dolayı bu işlem çifti için Crypto Loan seçeneği de kapanacaktır (Ödünç alınan varlık YFI, Teminat varlığı: ETH). Geçerli Crypto Loans emirleri etkilenmeyecektir. 
  • Şu varlıklardan herhangi birini tutuyorsanız lütfen işlem yapmak için diğer işlem çiftlerini kullanın AAC, AE, BHD, BORING, BOX, CAN, CNN, DHT, DTA, EDU, EGT, GTC, HIT, LAMB, LSK, MASS, NHBTC, PVT, RING, STN, TOPC, UC, UIP, UUU ve YFI.
  • Lütfen en kısa zamanda yukarıda bahsi geçen toklenlerin bekleyen emirlerini iptal edin. İşlem çiftleri kaldırıldığında bekleyen emirleriniz otomatik olarak iptal edilecek ve varlıklarınız Borsa Hesabınıza gönderilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz

 

Huobi Global

28 Şubat 2022

 

Huobi Global mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

Bizi takip edin

Twitter:  https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit:  https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

https://t.me/HuobiFutures_en

Discord:

https://discord.com/invite/xrAq7Fv7Xx

Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.