Huobi Global 13 İşlem Çiftini 18 Ocak’ta Listeden Kaldırıyor

Değerli Kullanıcılar,

Kullanıcıların işlem yapma deneyimlerini iyileştirme çabalarımız kapsamında, aşağıdaki işlem çiftlerini 18 Ocak 11:00 itibarıyla listeden kaldırıyoruz.

ACT/BTC, AIDOC/ETH, AKRO/HUSD, APN/BTC, BCV/ETH, CMT/BTC, DGD/BTC, DHT/BTC, IOST/HT, NEO/HUSD, RTE/ETH, TOP/BTC, TRIBE/BTC

 

Not:

  • NEO/HUSD işlem çiftinin kaldırılmasından dolayı bu işlem çifti için Crypto Loan seçeneği de kapanacaktır (Ödünç alınan varlık NEO, Teminat varlığı: HUSD). Crypto Loan emirleri bu durumdan etkilenmeyecektir
  • ACT, AIDOC, AKRO, APN, BCV, CMT, DGD, DHT, IOST, NEO, RTE, TOP ve TRIBE varlıklarından herhangi birine sahipseniz işlem yapmak için lüfen diğer ilgili işlem çiftlerini kullanın.
  • Lütfen en kısa zamanda yukarıda bahsi geçen toklenlerin bekleyen emirlerini iptal edin. İşlem çiftleri kaldırıldığında bekleyen emirleriniz otomatik olarak iptal edilecek ve varlıklarınız Borsa Hesabınıza gönderilecektir.

 

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz

 

Huobi Global

14 Ocak 2022

 

Huobi Global mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

Bizi takip edin

Twitter:  https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit:  https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

https://t.me/HuobiFutures_en

Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.