Hazine Sandığı – Çevir Kazan Etkinliği Genel Kuralları

Değerli kullanıcılar,

Gösterdiğiniz yoğun ilgiye bir teşekkür olarak, Hazine Sandığı etkinliğini ayda en az 2 kez olacak şekilde düzenli olarak devam ettirmeye karar verdik. Huobi Global ile işlem yaparak ve çarkı çevirerek günlük airdrop ödülleri kazanabilir, Hazine Sandığından büyük ödülleri kapabilirsiniz!

Nasıl Katılırım?

Etkinlik süresi kapsamında gün içinde en az 100 USDT değerinde spot işlem yapan kullanıcılar, aynı gün içinde çarkı çevirerek airdrop ödülleri kazanabilir. Şartları karşılayan her katılımcı, çarkı günde 3 defaya kadar çevirebilir:

 • 100 USDT < 1000 USDT spot işlem yapın, 1 çevirme hakkı kazanın
 • 1.000 USDT < 10.000 USDT spot işlem yapın, 2 çevirme hakkı kazanın
 • 10.000 USDT veya daha fazla spot işlem yapın, 3 çevirme hakkı kazanın

Etkinliğin son gününden önce çarkı en az 10 kere çeviren katılımcılar, içinde cep telefonu, GoPro kamera, kupon gibi çeşitli büyük ödüller barındıran Hazine Sandığı için etkinliğin son gününde Hediye Çarkını çevirme hakkı kazanıyor. Ne kadar çok işlem yaparsanız, Hazine Sandığı kazanma şansınız da o kadar artıyor!

Ödül Dağıtımı

 • Günlük airdrop ödülleri, hesabınıza 3 iş günü içinde tanımlanacaktır. Eğer 3 iş günü içinde ödülleriniz hesabınıza yatmazsa, lütfen [email protected]adresinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.
 • Kazandığınız ödülleri kontrol etmek çok kolay:

- Komisyon Kartı: [Bakiye] – [Komisyon Kartım]

- SHIB/HT/DOGE Airdrop: [Bakiye] – [Borsa Hesabı]

 • Komisyon Kartlarını işlem ücretlerinizi karşılamak için kullanabilirsiniz. Kart alındıktan sonra 2 hafta geçerlidir. Huobi Komisyon Kartları bozdurulamaz, aktarılamaz, çekme işlemlerinin ücretlerinde kullanılamz. Komisyon kartınızı etkinleştirmek için burayatıklayın.
 • Etkinlikten kazandığınız günlük airdrop ödülleriyle işlem yapabilir, aktarabilir veya çekme işlemi yapabilirsiniz.
 • Hazine Sandığı büyük ödülleri etkinlik bitiminden sonra 14 iş günü içinde teslim edilir.
 • Kazananlar fiziksel hediye yerine ödülün HT karşılığını almak isterlerse, Huobi büyük ödüllerin dijital olarak teslimini sağlayacaktır. Ödülün Amerikan Doları olarak değer hesabı ve HT kuru, etkinlik süresi boyunca HT/USDT paritesinin kapanış fiyat ortalamasına göre hesaplanacaktır.

Etkinlik Takvimi:

Mevcut Etkinlik (29 Temmuz – 5 Ağustos): Katılmak ve ödülleri toplamak için BURAYA tıklayın!

Biten Etkinlik (12 Temmuz – 20 Temmuz): Detaylar için BURAYA tıklayın.

 

Şartlar ve Koşullar

 • Etkinlik, kimlik doğrulamasını tamamlamış ana hesaplara özeldir.
 • Yerel mevzuatlar gereği, şu ülke ve bölgelerde ikamet eden kullanıcılar bu etkinliğe katılamaz: Çin Anakara, İran, Kuzey Kore, Amerika Birleşik Devletleri, Sudan, Japonya, Küba, Hong Kong, Venezuela, Kanada, Singapur
 • İşlem hacmine tüm işlem paritelerindeki alım ve satım işlemleri dahildir (hesap içi işlemler ve USDT/HUSD, PAX/HUSD, USDC/HUSD, TUSD/HUSD, DAI/HUSD pariteleri hariç).
 • Gün içinde kazanılan çevirme hakları, ertesi güne devretmez. (Bu etkinlik için “gün” 13:00’da başlar ve ertesi gün 12:59’da sona erer. Örneğin, etkinlikte belirtilen 29 Temmuz tarihi, 29 Temmuz 13:00 – 30 Temmuz 12:59 arasını belirtir.)
 • Huobi Global, kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Huobi Global

29 Temmuz 2021

 

Huobi Global mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.