Huobi Global’den Pioneer Zone

Değerli kullanıcılar,

Huobi Global, Pioneer Zone isimli yeni bir işlem alanı ile karşınıza geliyor. Pioneer Zone ile kripto portföyünüzü çeşitlendirebileceğiniz yüksek potansiyel ve yüksek kaliteye sahip projeleri bulabilirsiniz!

Lütfen Dikkat:

  • Yerel mevzuatlar gereği, şu bölge ve ülkelerde ikamet eden kullanıcılar, Pioneer Zone ile işlem yapamayacaklardır: Japonya, Küba, İran, Çin Anakara, Hong Kong (Çin), Makao (Çin), Kuzey Kore, Sudan, Suriye, A.B.D. ve yönetim bölgeleri (Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adaları, Porto Riko ve Birleşik Devletler Virgin Adaları), Kanada, Singapur.
  • Huobi mobil uygulamasını kullanıyorsanız, Pioneer Zone erişimi için lütfen 6.4.1 veya daha üstü bir sürüme güncellediğinizden emin olun.
  • Pioneer Zone'a katılmak için kimlik doğrulamasının tamamlanması zorunludur.
  • Pioneer Zone işlemlerinde kullanıcılar için token tutma sınırlaması yoktur.

Huobi Global

30 Temmuz 2021

 

Huobi Global mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.