Huobi Earn SSS

S1: Huobi Earn Nedir?

Huobi Earn, Huobi’nin kullanıma sunduğu varlık yatırım platformudur. Sabit Yatırımlar, Newlist Özel, Auto-Invest, Staking ve diğer ürünleri sunarken aynı zamanda sınırlı süreli PrimeEarn ürünleri de piyasa durumuna göre sunulur ve kullanıcılarına daha fazla faiz getirisi kazanma seçeneeği sunar.(Kullanıcı öğreticisini görüntülemek için tıklayın)

S2: Auto-Invest (Esnek Yatırımlar) Hakkında

● Auto-Invest (Esnek Yatırımlar) Nedir?

Auto-Invest, Huobi’nin kullanıcılarına tek bir noktadan getiri sağlamalarına fırsat sunan esnek bir yatırım ürünüdür. İstediğiniz zaman yatırım ve çekim işlemi yapmanıza olanak tanırken bileşik faizle tekrar yatırım yapmanızı sağlar.

● Esnek Yatırımlarda Faiz Hesaplama Kuralları

T yatırma günü olsun. Kazançlar T+1 gün sonra saat 0:00 (UTC+8) itibarıyla hesaplanır ve getiriler T+2 gün sonra 0:00 (UTC+8) itibarıyla hesaplara yatırılır.

● Esnek Yatırımlarda Geri Alma Kuralları

Başarılı şekilde abone olduktan sonra varlıklarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Geri alınan gün faiz hesaplaması süresinden düşülür. Huobi Earn’de gün içinde saay 19:00 ila 20:00 arası sistem bakım ve hesaplama çalışmaları yapılmasından dolayı bu saatler arasında geri alım yapılamaz.

Q3:Sabit Yatırımlar Hakkında

● Sabit Yatırım Nedir?

Sabit Yatırımlar, boşta duran kripto varlıklarınızla yüksek faiz getirisi kazanabileceğiniz Huobi Earn ürünüdür. Varlıklarınızı yalnızca geri alım tarihinde alabilirsiniz. Sabit Yatırım araçları, esnekliği azaldığı için Auto-Invest (Esnek Yatırımlar) gibi ürünlere kıyasla daha yüksek YGO sunar.

● Sabit Yatırım ürününün getirisi nasıl hesaplanır?

Faiz, abone olunduktan sonraki günden itibaren hesaplanmaya başlanır. Hesaplama, başarıyla abone olunduğunda belirtilen faiz oranına göre hesaplanır.

● Sabit Yatırım Ürünlerinin geri alım kuralları nelerdir?

Kullanıcılar, abonelik dönemi boyunca varlıklarını geri alamaz. Vadesi dolduktan sonra ana para ve getirisi otomatik olarak spot hesaba gönderilecektir. Kullanıcı “Esnek Hesaba Otomatik Transfer Et” özelliğini etkinleştirmişse kullanıcının Sabıt Yatırımlardaki ana parası ve faizi vade sonunda karşılık gelen Esnek Hesaptaki ürüne transfer edilir. Böylece her gün kazanırsınız.

Q4:Newlist Ürünleri Hakkında

Newlist ürünleri için çok yüksek YGO oranları ve popüler varlıklar seçilirken varlık çeşitliliği sayesinde sabit yatırımlarla %1000’e varan YGO ile çeşitli getiri teklifleri sunar.

Q5:Staking Ürünleri Hakkında

Staking, kullanıcılar için POS mekanizmalı tokenkleri seçen bir finansal üründür, Güvenlik ve istikrarlı gelir gibi ürün avantajlarına sahiptir; Staking ürünleri arasında Auto-Invest (esnek yatırım) ürünleri ve Sabit Yatırım bulunur. Kullanıcılar yatırım tercihlerine göre özgürce seçim yapabilir.

Q6:Huobi Earn Kullanımıyla İlgili Gereklilikler

Kullanmaya başlamadan önce kullanıcıların Kimlik Doğrulama adımlarını tamamlamaları gerekir. Ek olarak, aboneliklerin başarıyla işlenmesi için kullanıcıların hesaplarındaki kullanılabilir bakiyenin minimum gerekliliklere uyumlu olmalıdır. Lütfen Huobi Earn'ün şu anda Çin Ana Kara, Makao Çin, ABD, Japonya ve kripto para birimi yatırımlarına sınırlama getirilmiş diğer ülke veya bölgelerdeki kullanıcılar için mevcut olmadığını unutmayın.

Q7:Huobi Earn’de Ana Param Garanti Altında Mıdır?

Huobi Earn, Huobi Global risk kontrol sistemi ile çalışır ve Huobi Earn’e yatırım yapan tüm kullanıcıların varlıkların güvenliği sağlanmaktadır.

Q8:Huobi Earn ürününe yatırım yaptıktan sonra kullanıcıların fonları ne zaman düşülür?

Kullanıcıların fonları, spot hesaplarından Huobi Earn hesaplarına yatırım yaptıkları gün düşer. Kullanıcılar istedikleri zaman Huobi Earn hesabından varlıklarını inceleyebilir.

Q9:Huobi Earn’ü Neden Kullanmalıyım?

Huobi Earn, size ticaret yapmak istemediğiniz varlıklarınızla, çeşitli dijital varlık portföyünden faiz kazanma fırsatı sunar. Hizmetlerimizi genişlettikçe, faiz getiren hesaplara yatırım yapabilmeniz için Huobi Earn'de giderek daha fazla token sunulacak.

Q10: Kazanmaya nasıl başlarım?

● Web veya mobil uygulamanızda Huobi Earn'ü bulun (Web: Huobi Earn'ü üst gezinme çubuğunda Finans altında bulmak için Huobi Global'de oturum açın / Mobil Uygulama: Uygulama ana sayfasının orta bölümünde Huobi Earn’e dokunun)

● Staking koşullarını (Esnek/Sabit/Öne Çıkan) ve yatırmak istediğiniz tokeni seçin

● Yatırım yapmak istediğiniz miktarı girin ve Otomatik Transfer seçeneğinin durumunu belirleyin (normalde etkindir)

● Huobi Earn Sözleşmesini okuyun ve kabul edin

● “Abone Ol” seçeneğine tıklayın

 

Daha fazla bilgi için lütfen bağlantıya tıklayın: Huobi Earn Kullanıcı Rehberi.