Kartlarla BTC Satın Alımlarında %2 Nakit İade

Sevgili kullanıcılar,

BTC'nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$ 'a ulaşmasını kutlamak için, banka / kredi kartlarıyla BTC satın alımı için %2 geri ödeme sunuyoruz. Uygun kullanıcılar bu kampanyaya 17/12/2020 04:00 ile 23/12/2020 12:00 tarihleri arasında katılabilirler.

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Geri ödeme, promosyon başladığında sadece her kullanıcının ilk satın alımında teslim edilecek ve aynı kullanıcı farklı bağlantılı kartlarla alışveriş yaptığında geri ödeme yapılmayacaktır.
  • Geri ödeme, Banxa, Simplex ve Koinal gibi üçüncü şahısların diğer teklifleri hariç olmak üzere kart ödeme fiyat listesinde HUOBI Gibraltar'dan teklif edilen fiyat seçildiğinde verilir.
  • Kullanıcılar en az Seviye 1 KYC doğrulamasını tamamlamalıdır.
  • Promosyona yalnızca uygun ödeme yapmış ilk 1.000 kullanıcı katılabilir ve maksimum geri ödeme tutarı kullanıcı başına 20 HUSD'dir.
  • Geri ödeme, ilk satın alma anındaki BTC / USD işlem fiyatına dayanacaktır.

Ödülü almak için buradaki sayfayı ziyaret edin: HUOBI Gibraltar ile Kripto Satın Alın

  1. "Kripto Satın Al" a gidin - BTC ve para birimi türünü seçin - "Kartla Ödeme" yi seçin.
  2. "Satın Al" a tıklayın - [Huobi] 'yi seçin.

mceclip0.png

mceclip1.png

* Huobi Global, bu etkinlikle ilgili son açıklama hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı: Dijital varlıklarla işlem yapmak, büyük fiyat dalgalanmaları nedeniyle oldukça risklidir. Yatırım yapmadan önce, lütfen dijital varlıkları kullanarak yatırım yapmanın oluşturacağı tüm riskleri tam olarak anlayınız ve kararlarınızı bu doğrultuda veriniz.

 

Huobi Global 

17/12/2020