Huobi - Koinal Entegrasyonuyla Kolayca Kripto Para Alın

Sevgili Huobililer,

Huobi ve Koinal, kripto ödemelerinin daha hızlı ve pratik olması amacıyla bir işbirliğine imza attı ve kredi kartı veya banka kartı ile kripto para satın alma hizmetini sunmaya başladı.

Bundan böyle, Visa veya Mastercard kullanarak; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ripple gibi dünyaca bilinen kripto paraları kolay ve hızlı şekilde alabilirsiniz.

 

Üstelik, 26 Kasım’a kadar işlemleriniz “sıfır” komisyonla!

Bu yeni hizmetimizi kutlamak için Koinal üzerinden yapacağınız 500$ ve üzeri kripto para alımlarınızdan komisyon alınmayacaktır.

Kampanya Süresi: 6 Kasım 2020, 13:00 – 26 Kasım 2020, 03:00 (GMT+3) 

 

Koinal üzerinden Visa/Mastercard ile kripto para almak için;

  1. OTC Market” sayfasına giderek ödeme yapacağınız para birimini ve miktarını seçin.
  2. “Card Payment - Koinal” seçeneğini seçin. Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
  3. Ödeme sayfasında gerekli bilgileri girip ödemeyi tamamladıktan sonra satın almış olduğunuz varlıklar hesabınıza aktarılacaktır.

 

Koinal Hakkında

2018 yılında kurulan Koinal, merkezi Londra’da bulunan ve SG Veteris Limited’in bir parçası olan, kripto para piyasasında lider bir kart işleme şirketidir. Koinal, itibari para ile kripto para satın alımlarını kolaylaştırarak, kullanıcılara Visa veya Mastercard ile kripto para satın alma hizmeti sunar*. Koinal, hassas finansal detayları ve ödeme işlemlerini ileri seviye dolandırıcılık önleme ve şifreleme yöntemleri ile koruyarak kullanıcıların güvenle işlem yapmasını sağlar.

Bol kazançlı günler dileriz.

6 Kasım 2020