İşlem yapın, 42,600,000 TOP paylaşın! Huobi TOP(TOP Network) İşlem Yarışmasını 5 Aralık'de başlatıyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi TOP İşlem Yarışmasını başlatıyor. TOP işlemi yaparak etkinliğe katılın, muhteşem ödülleri toplayın!

TOP İşlem Yarışmasına Katılın, 42,600,000 TOP Paylaşın

Etkinlik Tarihi: 5 Aralık 2022, 15:00 (UTC+3) - 12 Aralık 2022, 15:00 (UTC+3)

Etkinlik Kuralları:

  • Etkinlik sayfasını ziyaret eden kullanıcılar etkinliğe otomatik olarak katılmış sayılırlar. Etkinlik sayfasını ziyaret etmediyseniz, etkinlikten ödül kazanamazsınız.
  • Etkinlik süresinde TOP spot işlemi yapan kullanıcılar, spot işlem hacimlerine oranla 42,600,000 TOP ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanıyor.

Sıralama

Ödül/kazanan

1.

10,000,000 TOP

2.

8,000,000 TOP

3.

4,000,000 TOP

4. - 10.

1,000,000 TOP

11. - 20.

300,000 TOP

20. sıra altındaki kullanıcılar

En az 100 USDT işlem hacmi yapan kullanıcılar, işlem hacimlerine oranla 10,600,000 TOP paylaşmaya hak kazanacaklardır.

 

Şartlar ve Koşullar:

  • Aşağıdaki ülkelerden veya bölgelerden kullanıcılar bu etkinliğe katılamazlar: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye ve Venezuela.
  • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
  • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamaz.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 14 iş günü içinde Huobi hesabınıza tanımlanacaktır. 14 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • İşlem hacminin kötü niyetli bir şekilde şişirilmesi, sahte hesapların toplu kaydı, sahte işlemler, hesap içi işlemler vb. gibi her türlü etik dışı davranışta bulunan hesaplar dikkatle incelenerek diskalifiye edilecektir.

 

Risk Hatırlatması:

Huobi önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.. Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi, Huobi'deki herhangi bir sanal varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

 

Sanal varlıklar ve türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen Risk Hatırlatma metnimizi okuyun.

 

Huobi

5 Aralık 2022

 

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.