Huobi, Huobi NFT Hizmetlerini Sonlandırıyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi Cloud Wallet'a yapılan stratejik ve ürün düzenlemelerinden ötürü Huobi NFT hizmetlerinin 13 Mayıs 2023 (UTC+8) itibarıyla resmi olarak sonlandırılacağını bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Bu tarih öncesinde tüm NFT varlıklarının Huobi NFT'den dışarı aktarılması gerektiğini lütfen unutmayın. Bu işlemi, NFT'lerinizi Huobi Cloud Wallet'tan zincir üstü cüzdanınıza aktararak yapabilirsiniz.

Lütfen aktarım işlemlerinizi, Huobi NFT hizmetlerinin kullanılamaz hale geleceği 13 Mayıs 2023 (UTC+8) tarihinden önce tamamladığınızdan emin olun. 13 Mayıs 2023 sonrasında Huobi NFT pazarı sonlandırılacak ve ilgili tüm hizmetler sona erecektir.

Huobi Cloud Wallet'tan varlık çekme rehberi: https://support.huobiwallet.io/hc/en-us/articles/12736248570011

 

Hatırlatma:

Lütfen transfer sürecinde dikkatli olun, üçüncü taraf yardımlarına güvenmeyin ve varlıklarınızı güvenilmeyen üçüncü taraf adreslere çekmeyin. Bu önlemler varlıklarınızın güvenliği ve dolandırıcılığa karşı korunmanız için gereklidir.

 

Huobi

10 Mart 2023

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.