MINE Yatırın, 320,000 MINE Paylaşın

Etkinlik Tarihi: 3 Ekim 2022, 06:00:00 (UTC+3) - 10 Ekim 2022, 06:00:00 (UTC+3)

 

Etkinlik Kuralları:

  1. Etkinlik süresi boyunca Huobi Global'e MINE yatıran kullanıcılar net yatırma hacimlerine (yatırma - çekme) oranla 320,000 MINE paylaşıyor. Negatif net yatırma hacmine sahip kullanıcılar ödül alamazlar.
  2. Ödül hesaplaması:
  • Bireysel net yatırma payı = Bireysel net yatırma miktarı / Etkinliğe katılan tüm kullanıcıların toplam net yatırma miktarı * %100
  • Bireysel ödül = Bireysel net yatırma payı * 320,000 MINE
  1. Bireysel ödüller 2,000 MINE ile sınırlıdır. 0,00000001 USDT altındaki ödüller yuvarlama sebebiyle dağıtılmayacaktır.
  2. Sistemde görünen yatırma işlemi varış zamanı, yatırma zamanı olarak sayılacaktır.
  3. Alt hesaplarla yapılan yatırma ve çekme işlemleri ana hesaba sayılacaktır. Ödüller etkinlik bitiminden sonra 14 iş günü içinde hesabınıza tanımlanacaktır.
  4. Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamazlar.
  5. Katılımcıların kimlik doğrulamasını tamamlamaları zorunludur. Etkinlik bitiminden önce kimlik doğrulamasını tamamlamayan kullanıcılar ödüllerinden feragat etmiş sayılırlar.
  6. Yerel mevzuatlar gereğince şu ülke ve bölgelerde ikamet eden kullanıcılar bu yarışmaya katılamaz: Japonya, Küba, İran, Çin Anakara, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İspanya, Hollanda, Malezya, Venezuela, Kırım ve Singapur.

 

Risk Uyarısı: Dijital varlıklar ve dijital varlık türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmalarına tabidir ve yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen Risk Hatırlatma metnimizi okuyun.

 

Huobi Global

3 Ekim 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.