150,000 MCG Paylaşmak MCG İşlemi Yapın

Değerli kullanıcılar,

150,000 MCG ödül havuzunu paylaşabileceğiniz MCG kampanyamız bugün başlıyor. Huobi’de MCG işlemi yapın, ödülleri toplayın.

MCG İşlem Etkinliği: MCG İşlemi Yapın, 150,000 MCG Paylaşın

Etkinlik Tarihi: 9 Ağustos 12:00 (UTC), 2022- 16 Ağustos 12:00 (UTC), 2022

 

Kurallar:

Etkinlik süresi boyunca MCG (spot) işlemi yapan kullanıcılar spot işlem hacimlerine göre 150,000 MCG ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanıyor.

Sıralama

Ödül Havuzu

1.

4.000 MCG

2.- 3.

2.000 MCG

4. - 20.

800 MCG

>20.

Etkinlik süresi boyunca MCG spot işlem hacmi 1.500’u aşan kullanıcılar 128.400 MCG ödülünü eşit olarak paylaşacaklardır.

 

Şartlar ve koşullar:

  • Katılımcıların Kimlik Doğrulama adımlarını tamamlamış olması gerekir. Etkinliğin bitiş tarihinden önce Kimlik Doğrulama adımlarını tamamlamayan kullanıcılar ödülden vazgeçmiş sayılırlar.
  • Şu ülkelerde kayıtlı hesaplar etkinliğe katılamazlar: Çin Ana Kara, (Çin), Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım
  • Alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesaplarda yapılmış sayılır.
  • Piyasa yapıcılar bu etkinlikten faydalanamazlar.
  • Ödüller kullanıcıların Borsa hesabına etkinlik bitiş tarihlerinden itibaren 14 iş günü içinde yatırılacaktır. 14 iş günü içerisinde ödülleri almazsanız lütfen 7/24 çevrimiçi yardım alabileceğiniz destek ekibimizle [email protected] adresinden mail ile iletişime geçin.
  • ●Huobi Global, önceden bir neden göstermeden ve uyarmaksızın herhangi bir zamanda bu etkinliğin kurallarını değiştirme ve etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Huobi Global tarafından yapılan duyuru, bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir.

 

Risk Uyarısı:

Dijital varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmalarının nedeniyle yüksek risk taşır. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen Risk Uyarısınıokuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu değildir.

 

Huobi Global

09 Ağustos 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.