İşlem Yapın 500 Milyon SHIB Paylaşın!

SHIB/USDT
--
--

Değerli Kullanıcılar,

Son zamanlarda piyasayı sallayan SHIB birçok yatırımcıya kazandırırken, birçoklarının da dikkatini çekmeyi başardı. Kazanmaya devam etmeniz için işlem ödülü olarak 500 milyon SHIB ödüllü bir etkinlik başlatıyoruz!

Etkinlik Tarihi: 11 Ekim 13:00 - 16 Ekim 13:00

Etkinlik 1: 350 Milyon SHIB Paylaşmak İçin İşlem Yapın

Katılım:

Buraya tıklayın ve kayıt formunu doldurun (Bu adımı unutmayın, aksi halde ödül kazanamazsınız)

Spot işlemlerde her turda 50 milyon SHIB olmak üzere toplamda 5 tur olacaktır. Etkinlik 11 Ekim 13:00 itibarıyla başlayacak olup turlar arasında boşluk olmayacak şekilde her tur 24 saat sürecektir. Tur başına herhangi bir tokende spot işlem hacmi en az 500 USDT’ye (hesap içi işlemler hariç alım ve satımlar) ulaşan kullanıcılar 50 milyon SHIB paylaşmaya hak kazanıyor. 

Huobi Futures’taki tüm işlemlerde, etkinlik süresi boyunca en az 10.000 USDT Futures işlem hacmine ulaşan kullanıcılar 100 milyon SHIB ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanıyor.

>>Şimdi Spot İşem Yapın<<

>>Şimdi Futures İşem Yapın<<

 

Etkinlik 2: Şanslı Çekiliş: 150 Milyon SHIB Sizi Bekliyor

Toplamda 5 tur olacaktır. Etkinlik 11 Ekim 13:00 itibarıyla başlayacak olup turlar arasında boşluk olmayacak şekilde her tur 24 saat sürecektir. 

Aşağıdaki adımları tamamlayan katılımcılar arasından her turda 10 şanslı kazanan seçilerek her biri 3.000.000 SHIB kazanacaktır.

Bizi Takip Edin: https://twitter.com/HuobiGlobal;https://twitter.com/DujunX

Twitter’daki etkinlik bağlantısını paylaşın ve arkadaşlarınızı etiketleyin: Ekran görüntüsü yükleyin

Tur başına herhangi bir tokende en az 500 USDT spot hacme veya 10.000 USDT Futures işlem hacmine ulaşın.

Şartlar ve Koşular:

  • Bu etkinlik sadece ana hesaplar için geçerlidir. 
  • Katılımcıların ödül dağıtımından önce Kimlik Onaylama süreçlerini tamamlamaları gerekmektedir
  • Yerel düzenlemeler nedeniyle bu etkinlik şu ülkelerde kayıtlı kullanıcılara açık olmayacaktır: Japonya, Küba, İran, Çin Ana Kara, Hong Kong (Çin), Makao (Çin), Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri ve denizaşırı toprakları (Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adaları, Porto Riko ve Amerika Birleşik Devletleri Virgin Adaları), Kanada ve Singapur.
  • İşlem hacmine tüm işlem paritelerindeki hem alım hem de satım işlemleri dahildir (hesap içi işlemler ve USDT/HUSD, PAX/HUSD, USDC/HUSD, TUSD/HUSD, DAI/HUSD,TUSD/USDT, PAX/USDT, ve DAI/HUSD pariteleri hariç).
  • Ödüller kullanıcıların Borsa hesabına etkinlik bitiş tarihlerinden itibaren 7 iş günü içinde yatırılacaktır.
  • Huobi Global nihai sonuçları tekrar değerlendirme ve etik dışı davranışlarda bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. 

Huobi Global 

11 Ekim 2021

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.