İşçi Bayramı Kutlaması: “Yıldız Tokenlerle” Alım-Satım Yapın, 50.000$ Paylaşın!

ETH/USDT
--
--

Değerli kullanıcılar,

Yaklaşan İşçi Bayramını kutlamak için, 30 Nisan’dan itibaren 50.000 USDT değerinde HT ve HUSD ödüllü yeni bir işlem kampanyasıyla karşınızdayız! ETH, TRX, WAXP, SOL, VET, WAVES, LINK, CHZ, THETA veya MATIC tokenleriyle işlem yapın, ödülleri toplayın!

Kampanya Tarihi: 30 Nisan 03:00 – 7 Mayıs 02:59

Toplam yedi tur yapılacaktır. 30 Nisan 03:00 tarih ve saatinde ilk tur başlamak üzere, her tur 24 saat sürecektir.

Kampanya Kuralları:

1. Kampanya süresi boyunca ETH, TRX, WAXP, SOL, VET, WAVES, LINK, CHZ, THETA ve MATIC tokenlerinden biriyle en az 100 USDT spot işlem hacmine sahip KYC onaylı kullanıcılar, çekilişe katılma hakkı kazanırlar. Günlük olarak 50 şanslı kullanıcı kişi başı 30 USDT değerinde HT kazanacak ve işlem hacmini karşılayan diğer kullanıcılar 3.000 HUSD ödülü eşit olarak paylaşacaktır.

* Çekiliş Kural Detayları (UID numarası ve Ethereum mainnet blok ID eşleşmesi: her gün 05:00:00 veya öncesindeki son bloğun hash değeri çekiliş için kullanılacaktır.)

* Spot işlem hacmi = alım+satım, hesap içi işlemler hariç

2. Ek olarak “Yıldız Token” alım-satım yapan katılımcılar, 20.000 HUSD’lik ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklar.

 

Yıldız Token nasıl belirlenecek?

Yıldız Token, kampanya süresi boyunca, yani 30 Nisan’daki açılış fiyatı ve 6 Mayıs’taki kapanış fiyatı arasında en fazla yükseliş gösteren dijital varlık olacak.

Artış: (Kapanış fiyatı – Açılış fiyatı) / Açılış fiyatı

Yıldız Token ödülünü paylaşmak için, katılımcıların:

- Ardışık olarak en az 3 gün boyunca ETH, TRX, WAXP, SOL, VET, WAVES, LINK, CHZ, THETA ve MATIC tokenlerinden herhangi biri ile spot işlem yapması,

- Kampanya süresi boyunca Yıldız Token ile spot işlem yapmış olması gerekmektedir.

Bireysel ödül = (Yıldız Token ile yapılan bireysel işlem hacmi / Yıldız Tokenin toplam işlem hacmi) * 20.000

 

Not:

1. Kampanya ödülleri, kampanya bitiminden sonra 7 iş günü içinde kullanıcıların borsa hesaplarına gönderilecektir. Aldığınız HT ve HUSD miktarı, dağıtımın yapıldığı günkü açılış fiyatına göre değişiklik gösterebilir.

2. Kampanya sadece KYC onaylı ana hesaplar içindir. Kampanya süresi içinde kimlik doğrulamasını tamamlamayan kullanıcılar, kazançlarından feragat etmiş sayılırlar.

3. Kampanyaya piyasa yapıcılar dahil değildir.

4. Huobi Global kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı:

1. Yüksek fiyat dalgalanmalarından dolayı dijital varlıklarla işlem yapmak büyük risk taşımaktadır. İşlem yapmadan önce oluşabilecek tüm risklerin farkında olarak sağduyulu kararlar veriniz.

2. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz.

 

Huobi Global

29 Nisan 2021