Huobi, CRO/USDT Çiftinin İzole Marjin İşlemlerini 24 Kasım'da Listeden Kaldırıyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi, Huobi Token Yönetim Kuralları gereği CRO/USDT çiftinin izole marjin işlemlerini 24 Kasım 2022, 10:55 (UTC+3) itibarıyla listeden kaldırılacaktır.

 

Etkilenen İzole Marjin İşlem Çiftleri:

USDT marjin

CRO/USDT

 

Listeden kaldırma süreci şöyledir:

1. 23 Kasım 05:00 (UTC+3) itibarıyla CRO/USDT izole marjin kredi hizmetleri durdurulacaktır.

2. 24 Kasım 10:55 (UTC+3) itibarıyla CRO/USDT çifti izole marjin işlemleri devre dışı kalacaktır, transfer ve marjin işlemler kullanılamayacaktır.

3. 24 Kasım 10:55 (UTC+3) itibarıyla zorunlu geri ödemeler tetiklenecektir.

 

Varlıklarınızın zorunlu geri ödemeden etkilenmemesi için lütfen CRO/USDT marjin işlem çiftiyle işlem yapmayın ve 24 Kasım 10:55 (UTC+3) tarihinden itibaren geri ödemelerinizi yapın.

 

Not:

1. CRO/USDT marjin işlemlerdeki bekleyen emirlerinizi, listeden kaldırılmadan önce lütfen iptal edin ve ilgili işlemleri durdurun.

2. Listeden kaldırıldıktan sonra kullanıcı kredilerini ödemediyse zorunlu likidasyon ve geri ödeme tetiklenecektir. Geri kalan tüm varlıklar kullanıcıların Spot Hesaplarına listeden kaldırıldıktan 48 sonra aktarılır.

 

Anlayışınız için teşekkür eder, rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz. Huobi size daha iyi ürünler ve hizmetler sunmaya kendini adamıştır.

 

Risk Hatırlatması: Aşırı fiyat dalgalanmaları sebebiyle dijital varlıklarla işlem yapmak yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun. Bu duyurunun içeriği ve Huobi ile ilgili diğer bilgiler, yatırım tavsiyesi değildir. Huobi, bu bilgilerin kullanımı sonucunda oluşan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Yaptığınız işlemlerde aldığınız kararlardan Huobi sorumlu değildir.

 

Teşekkür ederiz.

 

Huobi

24 Kasım 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.