Huobi'de Marjin İşlem Yaparak Ödül Kazanın [Sadece FTX Platformuna Yatırılan Tron Tokenlerini Geri Alan Kullanıcılar İçindir]

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi'nin 9 Ekim 2022 tarihinde "Huobi ve Tron DAO, FTX çekim işlemleri başarız olursa Tron tokenleri (TRX, BTT, JST, SUN, HT) 1:1 oranında değiştirme garantisi veriyor" başlıklı bir duyuru yayınladı. Bu duyurunun devam olarak Huobi Marjin işlemler, FTX platformuna yatırdıkları Tron tokenleri (TRX, BTT, JST, SUN) ve HT tokenleri Huobi Global hesaplarına 1:1 oranında geri alan kullanıcılar için aşağıdaki ek avantajları sağlıyor.

 

Hak Kazanan Kullanıcılar

FTX platformuna yatırdıkları Tron tokenleri (TRX, BTT, JST, SUN) ve HT tokenleri Huobi Global hesaplarına 1:1 oranında geri alan kullanıcılar

 

Etkinlik Özeti

  • Avantaj 1

Aşağıdaki marjin işlem çiftlerinde herhangi bir miktar işlem tamamlayarak %50 Marjin Faiz Kuponu kazanın.

Bu kuponla faizlerden 10 USDT'ye kadar indirim kazanabilirsiniz ve bu da yaklaşık 100.000 USDT varlığın günlük kredi faizine denktir.

TRX/USDT, TRX/BTC, BTT/USDT, JST/USDT, HT/USDT ve HT/BTC

  • Avantaj 2

Aşağıdaki marjin işlem çiftlerinde herhangi bir miktarda 2 işlem tamamlayarak %100 Marjin Faiz İndirimi Kuponu kazanın.

Bu kuponla faizlerden 20 USDT'ye kadar indirim kazanabilirsiniz ve bu da yaklaşık 200.000 USDT varlığın günlük kredi faizine denktir.

TRX/USDT, TRX/BTC, BTT/USDT, JST/USDT, HT/USDT ve HT/BTC

 

Şartlar ve Koşullar

  • Piyasa yapıcılar, bu etkinliğe katılamaz.
  • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
  • %50 Marjin Faiz Kuponu'nun ve %100 Marjin Faiz İndirimi Kuponu'nun geçerlilik süresi 14 gündür. Ek olarak, kuponlar sadece çapraz marjin kredilerinin faizlerinin düşürülmesinde kullanılabilir.
  • Ödüller, FTX platformuna yatırdığınız Tron tokenleri (TRX, BTT, JST, SUN) ve HT tokenleri Huobi Global hesabınıza 1:1 oranında geri aldıktan sonra Huobi Global hesabınıza, marjin işlemleri tamamladıktan sonraki 7 iş günü içinde yatırılır. 7 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Yerel mevzuatlar gereğince aşağıdaki ülke ve bölgelerde kayıtlı kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Çin Ana Kara, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye ve Venezuela.
  • Çoklu hesap kaydı yapma ve yasa dışı, sahtecilik veya zarar verme amaçlı yapılan herhangi bir yanıltıcı veya istismara yönelik faaliyette bulunduğu tespit edilen katılımcıları diskalifiye edilecektir. Huobi Global bu tür eylemlere karışan hesapları dondurma, kazançlarına el koyma ve gerekli cezai işlemleri uygulama hakkını saklı tutar.
  • Huobi Global, bu etkinliğin nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.

 

 

Huobi Global

11 Kasım 2022

 

Huobi Global, önceden bildirmeksizin bu etkinliğin kurallarında değişiklik yapma veya etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar. Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup Huobi Global hiçbir sanal varlık, ürün veya Huobi Global'deki etkinlik hakkında öneride bulunmaz, garanti vermez.

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Risk Hatırlatması:

Sanal varlıklar ve türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen Risk Hatırlatması metnimizi okuyun. Huobi Global, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu tutulmaz.