Huobi Global, USDT Teminatlı Futures İşlemlerde Çapraz ve İzole Marjin Hesaplarını Birleştiriyor

Değerli Huobi Global Kullanıcıları,

İşlem verimliliğini artırmak, işlem deneyimini iyileştirmek ve varlık yönetimini kolaylaştırmak amacıyla Huobi Global 30 Eylül 2022 tarihinde USDT Teminatlı Futures işlemlerde birleştirilmiş çapraz ve izole marjin hesabını resmi olarak başlatıyor.

USDT teminatlı futures işlemlerde şu anda sadece USDT teminatlı futures adında bir hesap yer almaktadır. İşlemler için artık izole marjin hesapları olmayacaktır.İlgili tüm işlemler ve varlık aktarımları USDT teminatlı futures hesabından yapılacaktır.

Kullanıcıların USDT teminatlı futures hesaplarındaki varlıklar ve pozisyonlar aşağıda açıklandığı gibi birleştirilmiş hesaplara aktarılacaktır:

1. USDT teminatlı futures çapraz ve izole marjin hesaplarındaki varlıklar hiçbir şeyden etkilenmeden birleştirilmiş USDT teminatlı futures hesabına aktarılacaktır. İzole marjin hesapları artık kullanımdan kalkacaktır.

2. Çapraz marjin hesabı altındaki tek yön ve hedge pozisyonlar, birleşmiş USDT teminatlı futures hesabına açılış fiyatlarında, pozisyon boyutlarında ve değerinde hiçbir değişiklik olmadan taşınacaktır.

3. İzole marjin hesabı altındaki tek yön ve hedge pozisyonlar, birleşmiş USDT teminatlı futures hesabına açılış fiyatlarında, pozisyon boyutlarında ve değerinde hiçbir değişiklik olmadan taşınacaktır.

 

Bu değişiklik API kullanıcılarını etkilemez. Yeni API kullanıcıları hesap yöneticileriyle iletişime geçerek eski hesap ayarlarını talep edebilir, örn: hem çapraz marjin hem de izole marjin hesabına sahip olanı.

 

Huobi Global

28 Eylül 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.