IIC’nin Listelemeden Kaldırılmasının Askıya Alınması Hakkında Duyuru

Değerli Kullanıcılar,

Huobi Global Token Yönetim Kuralları kapsamındaki 17(2) ve 17(17) Maddelerine ek olarak Huobi, 21 Temmuz 2022'de Akıllı Yatırım Zinciri (IIC) işlemlerini 29 Temmuz 2022 saat 11:00'de (UTC+3) durduracağını duyurdu.

 

Listelemeden kaldıralacağı duyurusundan sonra IIC Huobi ile vaktinde iletişime geçerek iş birliğiyle programı düzeltmeyi kabul etti. Programın kapsamlı bir şekilde değerlendirmesine ve IIC ekibine ve topluluk üyelerine faydaları göz önünde bulundurularak Huobi, IIC'ye iki haftalık (Aug 9 - Aug 23 ) bir deneme süresi vermeye karar verdi. İki haftalık deneme süresinin sonunda, gidişatı belirlemek için Huobi Global Token Yönetim Kuralları kapsamında bir yeniden değerlendirme yapılacaktır.

 

IIC sahipleri pozisyonlarını uygun şekilde yönetmeli ve en son duyurudan haberdar olmalıdır. Herhangi bir değişiklik veya eylem, platformda zamanında duyurulacaktır.

 

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz

 

* Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Dijital varlıkların fiyatları yüksek dalgalanma gösterir ve risklidir. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.

 

Huobi Global

8 Ağustos 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.