Bitcoin Pizza Gününü Kutluyoruz: 50 BTC ödül havuzunu paylaşmak için kartları toplayın!

Değerli kullanıcılar,

Kripto sektörünün en büyük günlerinden biri olan Bitcoin Pizza Günü neredeyse geldi! 19 Mayıs’ta başlayan Primebox x Pizza Günü kampanyamızla Huobi Global’e katılın, her gün BTC ödül havuzunu paylaşma fırsatı yakalayın.

 

Etkinlik Tarihi: 19 Mayıs 15:00:00 - 29 Mayıs 14:59:59, 2022

 

Nasıl Katılırım:

Görevleri tamamlayın, kartları toplayın, Bitcoin Pizzası yapın ve BTC ödül havuzundan payınızı kapın!

1.  “Un”, “peynir”, “sebze”, “et” ve “baharat” isimli beş kartı toplamak için etkinlik sayfasındaki görevleri tamamlayabilir ve kartları birleştirerek Bitcoin Pizzası yapabilirsiniz. Ek olarak, Ödül Merkezi, Arkadaş Davet, Yeni Listeleme ve Huobi Earn etkinlik görevleriyle de kart toplayabilirsiniz. Topladığınız kartları UID/DID numaraları ile arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Kart almak için, alıcının paylaşma linkine tıklaması ve kartı Huobi Uygulaması üzerinden alması gerekmektedir.

2.  Beş farklı malzeme kartıyla, bir Bitcoin Pizzası oluşturabilir ve Ödül Merkezi rozeti, Huobi Earn YGO artırıcı kupon, Pizza Günü NFT’si, komisyon kartı, Primelist payı veya CandyDrop payı kazanabilirsiniz. Etkinlik süresince her gün 15:00’te tüm katılımcı kullanıcılar, gün boyunca topladıkları yeni Bitcoin pizzaları oranında Primebox ödül havuzunu paylaşabilirler. Etkinlik boyunca paylaşılacak toplam 10 ödül havuzu bulunmaktadır.

○ Günlük ödül havuzu bireysel payı = (Kullanıcının o gün yaptığı pizza sayısı / o gün tüm kullanıcılar tarafından yapılan toplam pizza sayısı) x günlük Primebox ödül havuzu

○ Hesaplama döngüsü Günlük 15:00:00 - Ertesi gün 14:59:59 arası

3.  Malzeme kartı kazanmak için Primebox BTC parçalarını toplayın: Primebox BTC parçalarını etkinlik süresi boyunca etkinlik sayfasında bulabilir ve toplayabilirsiniz. Toplanan her 10 parça için rastgele 1 malzeme kartı kazanabilirsiniz.

4.  DID’nizi Alın, Pizza Günü NFT’si kapın: Etkinlik süresi boyunca daha önce Merkeziyetsiz ID (DID) almamış kullanıcılar yeni bir DID alarak Pizza Günü NFT’si kazanabilir. NFT, Huobi’deki avatarınız olarak kullanılabilir. Tüm Pizza Günü NFT’leri HECO chain üzerinden üretilir ve  Huobi NFT platformundan alınabilir-satılabilir.Huobi NFT Platform Rehberi için tıklayın>>>

 

Ek NFT ödülleri

● Prime Voyager, Women With Crypto, Hanazawa Kana, Easter Bunny, Holy Crab, Ula veya Pizza Day NFT koleksiyonlarından herhangi birine sahip kullanıcılara ek ayrıcalıklar sağlanacaktır. Bu NFT’leri avatar olarak kullanan kullanıcılar, ilgili NFT’nin derecesine göre her gün fazladan malzeme kartı kazanabilir. Pizza Günü NFT’si için sağlanan ekstra kart sayısı, Prime Voyager, Women With Crypto, Hanazawa Kana, Easter Bunny Holy Crab ve Ula koleksiyonları için iki katıdır. Nadir NFT’ler için sağlanan ekstra kart sayısı, sıradan NFT’lerin iki katıdır.

● Kazanılan ödül MEVCUT avatarınız olarak kullandığınız NFT’ye göre belirlenir, kaç NFT’ye sahip olduğunuzdan bağımsızdır. Her kullanıcı günde bir kez ilgili ekstra NFT ödülünü alabilir.

 

NFT koleksiyonu

NFT nadirlik derecesi

Gün başına ekstra ödül

Prime Voyager

SSR

10

N

1

Women With Crypto

SSR

10

SR

5

N

1

Easter Bunny

SSR

10

N

1

Hanazawa Kana(My MetaGirl)

SSR

10

Hanazawa Kana(Birthday Edition)

SSR

10

Hanazawa Kana(Voice Magic)

N

1

Hanazawa Kana(Park Fairytale)

N

1

Hanazawa Kana(Classic Edition)

N

1

Hanazawa Kana(Memorial Edition)

N

1

Holy Crab

SSR

10

Ula

UR

10

SSR

5

SR

5

R

1

N

1

Pizza Day NFT

SSR

20

SR

10

N

2

 

Etkinlik esnasında nadir NFT satın alırsanız lütfen bu NFT’nin yukarıdaki ayrıcalıkları içerdiğinden emin olun. Satın alınan NFT’ler, satın alındıktan ertesi günden itibaren ekstra kart ödülüne hak kazanır.

 

Not:

1.  Alt hesaplar bu etkinlikten faydalanamazlar.

2.  Bu etkinlik yalnızca Huobi Uygulamasında çalışır.

3.  Kullanıcıların Bitcoin Pizzası yapmak için kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir.

4.  İşlem ücreti komisyon kartlarıyla ödenen spot işlemlerin hiçbiri spot işlem görevine dahil edilmeyecektir.

5.  Şu ülkelerde kayıtlı hesaplar etkinliğe katılamazlar: Çin Ana Kara, (Çin), Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela , ve Kırım

6.  Hesap içi işlemler ve çoklu hesap manipülasyonu gibi herhangi etik olmayan davranışın tespit edilmesi durumunda, Huobi ilgili kullanıcıları diskalifiye etme hakkına sahiptir. Huobi Global, kural ihlali veya hile yaptığı tespit edilen hesapları ve bu yolla kazanılmış gelirleri dondurma ve cezai işlem uygulama hakkını saklı tutar.

7.  Huobi Global kampanya ile ilgili nihai kararları verme hakkını saklı tutar.

 

Bitcoin Pizza Gününü Kutluyoruz:

 

Sınırlı süreli ödüller, 1.000 USDT’den fazla ödül ve Tesla sizi bekliyor>>>

Huobi Earn öne çıkan fırsatlar, kazanmak için yatırın>>>

%30 İade Kazanmak İçin Arkadaşlarınızı Davet Edin>>>

Yeni Listeleme: Neredeyse sıfır maliyetle ayda 10.000 USDT’ye kadar ödül kazanın!>>>

 

19 Mayıs 2022

Huobi Global

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.