Huobi Loans Kampanyası: Sınırlı Süreliğine İlk Saatiniz için %0 Kredi Faizinin Tadını Çıkarın

Değerli Huobi Kullanıcılarımız,

Huobi Loans'ta sınırlı süreliğine kullanıcılarının ilk saat için %0 kredi faizinden faydalanabileceği sınırlı süreli bir etkinlik başlıyor. Bu etkinlik sadece 4 gün sürecektir, hemen yerinizi kapın!

 

Etkinlik Tarihi: 5 Aralık 2022, 15:00 (UTC+3) – 13 Aralık 2022, 15:00 (UTC+3)

Katılım: Huobi Loans'a gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Web Sitesi

Uygulama

Crypto Loans Kullanıcı Rehberi

Kurallar:

  • Huobi Loans'ta 500 USDT veya üzeri ilk kredi başvurusunda bulunan yeni kullanıcılar ilk saat için %0 kredi faizinden faydalanabilir.
  • İlk saatte %0 kredi faizi etkinliğinde her katılımcının sadece ilk kredisi geçerlidir. Faiz otomatik olarak faiz mahsuplaşmasından düşülür ve son ödenebilir faize eklenmez. Diğer kredi başvurularının faiz oranları normal oranlara göre hesaplanır.

 

Şartlar ve Koşullar:

  • Kullanıcıların bu etkinliğe katılmadan önce Kimlik Doğrulamalarını tamamlamaları gerekir.
  • Yerel yasa ve mevzuatlar gereği, bazı ülke ve bölgelerde ikamet eden kullanıcılar bu etkinliğe katılamazlar. Detaylar için lütfen Huobi Kullanıcı Sözleşmesini okuyun.
  • Piyasa yapıcılar, bu etkinliğe katılamaz.

 

Yukarıdaki içerik sadece bilgi amaçlıdır. Huobi, Huobi'deki hiçbir sanal varlık, ürün veya etkinlik için öneride bulunmaz veya garanti vermez.

 

Risk uyarısı: Sanal varlıklar ve türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları sebebiyle büyük risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen risk hatırlatma metnimizi okuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplarınızdan sorumlu tutulamaz.

 

Huobi

5 Aralık 2022

 

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.