【Token Airdrop Etkinliği】CandyDrop ile 4 Ağustos’da FIO Geliyor

Değerli kullanıcılar,

CandyDrop etkinliğiyle 4 Ağustos 2022’de FIO tokenleri geliyor.

 

Kayıt tarihi:

FIO: 4 Ağustos 11:00(UTC), 2022 – 6 Ağustos 15:00(UTC), 2022

 

Katılmak için buraya tıklayın (Uygulamaya özel).

 

Katılım:
1. Hak Kazanma:

Etkinlik süresince her CandyDrop katılımında 30 kristal tüketilecektir.

 

2. Katılım
Kullanıcılar buraya tıklayarak Etkinlik sayfasına gidebilir ve etkinliğe katılabilir. Kayıt olamıyorsanız lütfen kristal miktarınızı kontrol edin. Katılmak için buraya tıklayın.

 

3. CandyDrop’ları Kazanın

Hak kazanan katılımcılara candyroplar ücretsiz dağıtılacaktır. Şanslı kazananlar, ödüller tanımlandıktan 12 saat sonra Spot hesaplarından ödüllerini kontrol edebilir.

Proje: Toplam Airdrop Miktarı
FIO 2,011,370 FIO

Pay Hesaplaması
●Bir kullanıcın gerçek kazanma oranı = Toplam kazanan sayısı / Etkinlikteki toplam katılımcı sayısı * %100
●Kazanma oranı ve nihai token payları kullanıcıların işlem hacimleri, işlem yapma sıklığı, varlık bakiyesi ve HT miktarı verileri baz alınarak hesaplanır.

● HT tutan katılımcıların varlık bakiyeleri, HT miktarları için 1.5 ile çarpılarak hesaplanır.

 

4. Dördüncü adım: CandyDrop Lucky Star

*CandyDrop Lucky Star: Her turda bir kişi CandyDrop Lucky Star olarak seçilecek ve 1.000 USDT değerinde airdropların tadını çıkaracak!
*Lucky Star Ödüllerini Alın: CandyDrop Lucky Star push mesaj, gelen kutunuz, SMS gibi kanallarla bildirilecektir. Şanslı kazananın Huobi müşteri destek ekibiyle ([email protected]) iletişime geçerek ödülleri nasıl alabileceğini öğrenmesi gereklidir.
*CandyDrop Lucky Star Kazananının Yapması Gerekenler: CandyDrop Lucky Star kazananı Huobi Live'a katılmaya davet edilerek CandyDrop etkinlikleriyle ilgili deneyimlerini anlatması istenebilir. Bu görevi tamamlayamamaları halinde 1.000 USDT ödülü almaya hak kazanamazlar. Huobi destek ekibi, Huobi Live yayınından 3 iş günü önce kazananla iletişime geçecektir.

 

Not:

●      Kullanıcıların bu etkinliğe katılmadan önce Kimlik Onaylama süreçlerini tamamlamaları gerekmektedir. Etkinlik bitiş tarihinden önce Kimlik Doğrulama adımlarını tamamlamayan kullanıcılar ödülden vazgeçmiş sayılırlar.

●      Kullanıcılar bu etkinlikliğe sadece Huobi Uygulamada Uygulamasından katılabilir.

●      Alt hesaplar bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamazlar.

●      Piyasa yapıcılar bu etkinlikten faydalanamazlar.

●      Spot işlem hacmine spot, ETP, marjin ve grid işlemler dahildir.

●      Yerel mevzuatlar gereğince aşağıdaki ülkelerde veya bölgelerde kayıtlı hesaplar bu etkinliğe katılamazlar: Çin Ana Kara, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Singapur, Venezuela ve Kırım.

●      İşlem hacmine tüm alış ve satış işlemleri dahildir. (USDT/HUSD, USDD/USDT, UST/USDT, PAX/HUSD, USDC/HUSD, USDC/USDT, TUSD/HUSD, DAI/USDT, TUSD/USDT, PAX/USDT, PAX/USDT, ve DAI/HUSD pariteleri hariç).

●      Komisyon Kartı kullanılarak ücret düşümü geçrekleştirilen spot işlemler, bu etkinlik için günlük ortalama miktara sayılmayacaktır.

●      Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Huobi Global, kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

●      Yukarıdaki bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Huobi Global tarafından yapılan duyuru, bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir.

 

Risk Uyarısı: Dijital varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmalarının nedeniyle yüksek risk taşır. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen Risk Uyarısını okuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu değildir.

 

Huobi Global

4 Ağustos 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.