Huobi Global 21 İşlem Çiftini 18 Mart’ta Listeden Kaldırıyor

Değerli kullanıcılar,

Kullanıcıların işlem yapma deneyimlerini iyileştirme çabalarımızın kapsamında, aşağıdaki işlem çiftlerini 18 Mart 2022, 11:00 itibarıyla listeden kaldırıyoruz.

ACT/ETH, BKBT/ETH, BUT/ETH, CVNT/ETH, DKA/ETH, EGCC/ETH, FTI/ETH, IIC/ETH, KCASH/ETH, LOL/BTC, MDS/BTC, MTA/ETH, NODE/BTC, PAI/BTC, PEARL/ETH, STAKE/ETH, TRIO/ETH, UMA/ETH, WNXM/ETH, YEE/ETH, YFII/ETH

 

Not:

  • UMA/ETH ve YFII/ETH işlem çiftlerinin kaldırılması sebebiyle, UMA/ETH ve YFII/ETH Crypto Loans hizmetleri kapatılmıştır. Geçerli Crypto Loans emirleri etkilenmeyecektir.
  • ACT, BKBT, BUT, CVNT, DKA, EGCC, FTI, JIC, KCASH, LOL, MDS, MTA, NODE, PAI, PEARL, STAKE, TRIO, UMA, WNXM, YEE ve YFII varlıklarından herhangi birine sahipseniz işlem yapmak için lütfen diğer ilgili işlem çiftlerini kullanın.
  • Lütfen en kısa zamanda yukarıda bahsi geçen toklenlerin bekleyen emirlerini iptal edin. İşlem çiftleri kaldırıldığında bekleyen emirleriniz otomatik olarak iptal edilecek ve varlıklarınız Borsa Hesabınıza gönderilecektir.

 

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz

 

Huobi Global

15 Mart 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.com/invite/xrAq7Fv7Xx

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.