ETH İşlem Çiftleri İçin “Minimum Emir Miktarı” Düzeltmesi

Değerli Kullanıcılar,

Huobi, etkili likiditeyi sağlamak ve işlem yapma deneyiminizi iyileştirmek için, 24 Aralık 2021 saat 11:00'den itibaren spot işlemlerde ETH çiftleri için "Minimum Emir Miktarı"nı değiştirecektir.

"Minimum Emir Miktarı", limit emirle alınabilecek minimum alış ve satış miktarını veya her seferinde piyasa fiyattan alınabilecek minimum miktarı temsil eder.

Lütfen aşağıdaki detayları inceleyin:

Parite

Düzeltmeden Önceki Minimum Emir Miktarı

Düzeltmeden Sonraki Minimum Emir Miktarı

ETH

0,01 ETH

0,001 ETH

API ile işlem yapan kullanıcıların parametreleri düzeltmesi önerilir: Lütfen hataların önünde geçmek için resmi başlagıç tarihinden önce parametreleri önceden değiştirip programınızı test edin.

Etkilenecek API Alanı: min-order-value

Etkilenecek API Arayüzü: GET/v1/common/symbols

Stratejik Etki: Emir türü "limit emir" olduğunda, emir arayüzünün "amount * price", "min-order-value"ye karşılık gelen tutara eşit veya bundan büyük olacaktır. Emir türü “buy-market” ise aynı şekilde emir arayüzünün “amount” kısmınada uygulanmalıdır.

 

Teşekkür ederiz!

Huobi

22 Aralık 2021

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.