Huobi Global'de HT ve OP İçin Spot ve Marjin İşlem Yarışması 24 Ekim'de Başlıyor

Değerli Huobi Global Kullanıcıları,

Huobi Global, HT ve OP Spot & Marjin İşlem Yarışmasını başlatıyor. 5,000 USDT ödül havuzunu paylaşmak için hemen katılın!

Etkinlik Tarihi: 24 Ekim 2022, 15:00 (UTC+3) - 31 Ekim 2022, 15:00 (UTC+3)

Kurallar:

 • Ödül havuzu 5.000 USDT'dir. Ödül dağıtımına dair detaylar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.
 • Etkinlik süresi boyunca, toplam HT ve OP spot ve marjin işlem hacimleri 500 USDT seviyesine ulaşan kullanıcılar, işlem hacimlerine oranla sıralamaya girmeye hak kazanacaklardır.
 • Ek ödül: İşlem hacmi sıralamasında ilk 50'ye giren kullanıcıların her birine %10 marjin borç kullanım kuponu verilecektir.

Sıralama

Ödül

1.

1.000 USDT

2.

600 USDT

3.

400 USDT

4. - 10.

Kullanıcı başı 100 USDT

10. sıranın altındaki kullanıcılar

İşlem hacimlerine göre paylaştırılacak 2.300 USDT

 

Şartlar ve Koşullar

 • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamazlar.
 • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
 • İşlem hacim hesaplamasına yalnızca etkinlik süresi içinde yapılan HT ve OP spot ve marjin işlemleri dahil edilecektir.
 • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 7 iş günü içinde Huobi Global hesabınıza tanımlanacaktır. 7 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • Yerel mevzuatlar gereğince aşağıdaki ülkelerde veya bölgelerde kayıtlı hesaplar bu etkinliğe katılamaz: Çin Ana Kara, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela, İspanya, Hollanda, Malezya ve Kırım.
 • Para aklama, çoklu hesap girişi ve hesap içi işlemler gibi etik dışı davranışta bulunduğu tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir. Huobi Global, hile yapan hasapları ve kazançlarını dondurma ve kullanıcılara ceza uygulama hakkını saklı tutar.
 • Huobi Global, bu etkinliğin nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.
 • Huobi Global, önceden bildirmeksizin bu etkinliğin kurallarında değişiklik yapma veya etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Risk Hatırlatması:

 • Sanal varlıklar ve türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Lütfen Risk Hatırlatma metnimizi okuyun.

Huobi Global

23 Ekim 2022

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi Global sorumlu değildir. Huobi Global, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.