Huobi P2P’de İşlem Yap & İlan Ver, 33,888 USDT Ödül Havuzunu Paylaş!

Değerli Kullanıcılar,

8. Yılımızı kutlamak ve desteğinize teşekkür etmek adına Huobi P2P toplam 33,888$ ödül dağıtıyor.

 

Etkinlik Tarihi: 8 Kasım 2021 03:00:00 - 21 Kasım 2021 02:59:59

Etkinlik Kuralları:

 • A Etkinliği: Tüm Hak Kazanan Alıcılar 18,888$ Paylaşıyor

Yeni veya deneyimli bir P2P kullanıcısı olmanız fark etmeden kimlik doğrulama süreçlerini tamamlayan (Kimlik kartı ve yüz tanıma) ve Huobi P2P’de 100$’dan fazla satın alım yapan tüm kullanıcılar 18,888$ değerinde ödülü eşit olarak paylaşıyor.

 • B Etkinliği: Yeni Kullanıcılara Özel 4,000$ Değerinde Ödül Havuzu

Etkinlik süresi boyunca kimlik doğrulama süreçlerini tamamlayan (Kimlik kartı ve yüz tanıma) ve Huobi P2P’de ilk 88 USDT veya daha fazla satın alma işlemini yapan tüm kullanıcılar 8 USDT kazanıyor.

Bu etkinliğin 500 kontenjanı vardır İlk gelen kazanır.

 • C Etkinliği: Hak Kazanan Tüm İlan Verenler $11,000 Paylaşıyor

Toplamda 11,000 USDT değerinde ödül havuzu, etkinlik tarihi boyunca işlem yaptıkları farklı kullanıcı sayısına göre sıralanan ilan verenler arasında paylaştırılacaktır.

 

Ödüller aşağıdaki yöntemle dağıtılacaktır:

Böylelikle ilan yayınlayan her kullanıcı 11,000$ ödül havuzunu eşit olarak paylaşıyor.

 

Ayrıca 188 & 88USDT kazanan kullanıcılar ek avantajların tadını çıkarıyor:

 • Ücretsiz 30 günlük V Advertisers yükseltmesi
 • Ücretsiz 30 günlük %0,07 Spot işlem indirimi yükseltmesi.

 

C Etkinliğine katılmaya hak kazanmak için İlan Verenler etkinlik süresi boyunca aşağıdaki gereklilikleri karşılamalıdır:

 • Ortalama %90 sipariş tamamlama oranına ulaşın,
 • En az 30 farklı kullanıcıyla işlem yapın (gelişmiş doğrulamayı geçen kullanıcılarla)
 • Hem alım hem de satım işlemleri gerçekleştirin;
 • En az 8.888$ işlem hacmine ulaşın

Şartlar ve koşullar:

 1. İlan veren, işlem ilanı veren ve işlem gerçekleştiren kullanıcıyı ifade eder. Şu anda Huobi P2P ilan verenlerden ücret almamaktadır.

 2. Bu etkinlik, Huobi P2P platformunda desteklenen tüm pazarlarda (fiat para birimleri) mevcuttur: AED/ARS/AUD/BRL/CAD/CHF/COP/EUR/GBP/HKD/IDR/INR/KHR/MYR/NGN/NZD/NOK/PHP/PKR/RUB/SAR/SGD/THB/TRY/TWD/UAH/USD/VES/VND/ZAR. Bu etkinlik, Çin Ana Kara kullanıcıları için geçerli değildir. Huobi platformunun dışında fiat para birimini kullanırken kripto satın almak için ücret alınabilir. Bu tür ücretler alıcı tarafından karşılanacaktır.

 3. A&B etkinliği yalnızca ilan veren olmayanlar içindir ve C etkinliği yalnızca ilan verenler içindir. A&B etkinliklerine sadece yeni kullanıcılar katılabilir. Bir kullanıcı tüm etkinliklerdeki tüm ödülleri alamaz.

 4. C etkinliği için, bir kullanıcı koşulları yerine getirir ancak ödül kotasını aşarsa, etkinlik süresi boyunca toplam işlem tutarına göre bir sonraki ödül kategorisine taşınır.

 5. P2P üzerinde BTC/USDT/ETH/HT/EOS/HUSD/XRP/LTC işlemi yapmak için yukarıdaki itibari para birimlerini kullanan kullanıcılar etkinliğe katılabilecekler. Döviz kurları, etkinliğin işlem günlerinde kapanış fiyatlarına göre belirlenecektir.

 6. Verilen ödüllerin gerçek miktarı, etkinliğin son gününde kapanış fiyatlarına bağlı olacaktır.

 7. Lütfen alım satım yapmadan veya ilan vermeden önce gelişmiş doğrulamayı (kimlik ve yüz karşılaştırması) tamamlayın: https://www.huobi.com/tr-tr/user_center/uc_auth/

 8. Ödüller kullanıcıların Huobi Borsa hesabına etkinlik bitiş tarihlerinden itibaren 10 iş günü içinde yatırılacaktır.

 9. Etkinlik sırasında herhangi bir hileli davranış ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu özellikleri gösteren işlemler kesinlikle yasaktır, aksi takdirde tüm ödüller geçersiz sayılacaktır.

 10. Huobi, bu etkinliğin nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.

 

Faydalı Bilgiler

* ABD, Çin Ana Kara ve diğer yasaklı yargı bölgelerindeki kullanıcılar yukarıda bahsi geçen etkinliğe katılamazlar. Huobi, önceden uyarmaksızın başka yargı bölgelerinden katılımı yasaklama hakkını saklı tutar.