Margin ve ETP İşlemleri Yapan Mevcut Çin Ana Kara Kullanıcılarının Hesaplarının Sonlandırılmasına İlişkin Plan Duyurusu

Değerli Kullanıcılar,

Huobi Global'in yerel uyumluluk politikalarına bağlılığını destekleyerek, kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlarken Çin Ana Kara kullanıcı hesaplarını düzenli bir şekilde kullanımdan kaldıracağız. 

 

Margin ve ETP işlemleri için lütfen aşağıdaki (geçici) programa bakın:

 

1. Margin İşlemler

  • Huobi Global Çin Ana Kara kullanıcıları için Çapraz/İzole Margin borç hizmetini 8 Ekim 11:00 itibarıyla sonlandıracaktır.
  • Huobi Global Çin Ana Kara kullanıcıları için Çapraz/İzole Margin işlemlerini/transferlerini 20 Ekim 11:00 itibarıyla sonlandıracaktır. Bu tarihte, bekleyen siparişler farklı aşamalarla iptal edilecek ve kullanıcılar ödünç alınan varlıkları iade etmezlerse zorunlu geri ödeme tetiklenecektir. Geri kalan varlıklar sonraki 48 saat içerisinde kullanıcıların Borsa hesaplarına aktarılacaktır.

 

Kullanıcıların, ödünç aldıkları varlıkları zorunlu geri ödeme kayıplarını önlemek için zamanında ödemelerini öneriyoruz. Kısıtlamaya dahil olmayan ülkelerdeki kullanıcılar bu uygulamadan etkilenmeyecektir.

 

2. ETP İşlemler

  • Huobi Global, Çin Ana Kara kullanıcıları için ETP başvuru hizmetleri 8 Ekim 11:00 itibarıyla sonlandırılacak olup global kullanıcılar için alım, satım ve ödenme hizmetleri açık kalacaktır.
  • Huobi Global tüm kullanıcılar için ETP işlemlerini 13 Ekim 6:00 itibarıyla sonlandıracaktır. Mevcut Çin Ana Kara kullanıcılarına ait ETP varlıkları hizmetin sonlandırılmasından önce 13 Ekim 5:00 - 6:00 arasında belirlenen ortalama net fiyata göre USDT’ye çevrilecektir. ETP hisseleri tarafımızca geri satın alındıktan sonra varlıklar kullanıcıların hesaplarına 14 iş günü içerisinde aktarılacaktır. Ortalama net fiyat, en yakın dakika baz alınarak kapanış fiyatına göre hesaplanır.

Not: 

  • Potansiyel yüksek fiyat dalgalanmalarının taşıdığı risklerden kaçınmak amacıyla Çin Ana Kara kullanıcılarının ETP hisselerini önceden edinmelerini öneriyoruz. Kısıtlamaya dahil olmayan ülkelerdeki ETP işlemi yapan kullanıcılar bu uygulamadan etkilenmeyecektir.
  • Huobi Global, sonlandırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından ETP işlemlerini tekrar kullanıma açacaktır. Hizmetin tekrar başlatılmasına dair kesin tarih ileriki bir duyuruda yayınlanacaktır. Kısıtlamaya dahil olmayan ülkelerdeki/bölgelerdeki kullanıcıların, hizmetin sonlandırıldığı dönemdeki yüksek piyasa dalgalanmalarından kaçınmaları için pozisyonlarını değerlendirmeleri ve ETP hisselerinizi önceden satmaları ve edinmeleri önerilir.
  • Yukarıdaki "Çin Ana Kara kullanıcıları", Huobi Global'de Çin Ana Kara vatandaşı olarak belgelenmiş kullanıcıları ifade eder. Huobi Global, Kimlik Doğrulaması yapmamış kullanıcıları kayıt uyruklarına göre değerlendirecektir. Yukarıdaki program geçicidir ve herhangi bir değişiklik olması durumunda sizi önceden bilgilendireceğiz.

 

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

 

Huobi Global

02 Ekim 2021

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.