Huobi Global QunQun (QUN) - Monfter (MON) Değişimini Destekleyecektir

Değerli kullanıcılar,

Huobi Global, aşağıdaki düzenlemeler doğrultusunda QunQun (QUN) - Monfter (MON) değişimini destekleyecektir:

  • QUN yatırma ve çekme işlemleri 23 Temmuz 05:00 itibarıyla askıya alınacaktır.
  • QUN spot işlemleri 23 Temmuz 06:00 itibarıyla durdurulacak ve bekleyen QUN emirleri (QUN/BTC, QUN/ETH) iptal edilecektir.
  • Emirler iptal edildikten sonra sistem kullanıcı bakiyelerinin anlık görüntüsünü (snapshot) alacak ve sonrasında QUN tokenlerini MON tokenlerine 1:1 oranında otomatik olarak dönüştürecektir.
  • Yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden başlatılması ve MON alım-satımlarının başlangıcı ayrıca duyurulacaktır, bizi takip etmeye devam edin.

*Yeni token değişimi için lütfen Huobi Global’e yapacağınız QUN yatırma işlemlerini 23 Temmuz 05:00 öncesinde tamamlayınız, sistem değişimi otomatik olarak gerçekleştirecektir.

Lütfen Dikkat:

●      Lütfen bekleyen QUN emirlerinizi belirtilen saat öncesinde iptal ediniz; aksi takdirde sistem bekleyen emirleri iptal edecek ve ilgili varlıkları borsa hesabınıza gönderecektir.
●      Spot işlemler durdurulduktan sonra sistem QUN fiyatını görüntülemeyecektir, QUN tokenleriniz toplam bakiyenizden hariç tutulacaktır ancak varlıklarınız bu durumdan etkilenmez.

Huobi Global

22 Temmuz 2021

 

Huobi Global mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.