Davetiye Programi Tanitimi

1、Arkadaşlarınız davetiyeyi kabul ettikten sonra, işlemler dolayısıyla yapılan kesintiler üzerinden sizin hesabınıza belirli oranda geri ödeme yapılır.

2、Geri ödemeler sizin hesabınıza USDT, HT veya puan olarak yapılır. USDT, HT ve puan geri ödemesi oranı %30’dur.

3、Davet edilen kullanıcı trade yaparken puan kartını kullanırsa, davet eden kullanıcıya yapılacak geri ödeme miktarı puan eşdeğer miktarda olarak hesaplanır ve davet eden kullanıcıya ödeme yapılır; davet edilen kullanıcı komisyon ödemesi için HT kullanırsa, davet eden kullanıcıya yapılacak geri ödeme miktarı komisyon miktarı baz alınarak hesaplanır ve davet eden kullanıcıya ödeme yapılır; davet edilen kullanıcı trade yaparken HT veya puan ödemesi yapmazsa, davet eden kullanıcıya yapılacak geri ödeme miktarı USDT üzerinden hesaplanır ve geri ödeme yapılır.

4、Arkadaş işlemlerinden yapılacak geri ödeme miktarı, aynı gün içinde hesaplanır, geri ödeme işlemi ise bir sonraki akşam yapılır; Geri ödeme miktarı (USDT, HT ve puan) = “trade edilen toplam miktar * komisyon oranı * geri ödeme oranı”.

5、Arkadaşlarını davet eden kullanıcı, geri ödeme sisteminden davet edilen kullanıcı işlem yapmaya başladığı tarihten itibaren yararlanabilir. Kampanya süresi(730 gün) bittikten sonra ise davet eden kullanıcı herhangi bir geri ödeme alamaz.

6、Platform, gerçek-zamanlı USDT hesaplamasını ilişkili varlığın piyasa fiyatına göre her 5 dakikda bir yeniler. Yapılacak ödeme miktarı geri ödeme miktarına bağlı olacaktır.

7、Her ayın 1. Günündeki aylık liste, bir önceki ayın verilerini gösterecektir.

8、Günlük işlem hesaplama zamanı 00:00, Ödeme zamanı ise bir sonraki gün 22:00’dan önce olacaktır.

9、Yatırma ve çekme işlemlerinin komisyonları ve borçlanma işlemlerinin faizleri geri ödeme hesaplamasına dahil edilmez.

10、Eğer, davet edilen kullanıcı sistemin kurallarını ihlal ederse, davet eden kullanıcıya herhangi bir geri ödeme yapılmaz. Bu sırada, davet edilen kullanıcının hesap durumu [Geçersiz] hale gelir ve oluşturulan geri ödeme kaydı durumu da [Geçersiz Geri Ödeme] şeklinde olur.

11、Davet edilen kullanıcı başına geri ödeme sınırı 5000USDT’dir(puan:USDT = 1:1, HT piyasa fiyatı USDT bazında hesaplanır). Tüm davet edilen kullanıcılar için toplam geri ödeme sınırı ise bulunmamaktadır.

Herhangi bir değişiklik durumunda, lütfen Huobi Global’deki güncellemeleri dikkate alınız. Huobi Global son değişiklik hakkını saklı tutar.