“Alt hesap Isolated-Margin” işlevi tanıtımı

Sevgili kullanıcılar:
Kullanıcının ticaret ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için Huobi Global şimdi “Alt hesap Isolated-Margin” fonksiyonunu başlattı. İzin açıldıktan sonra, alt hesap WEB veya API tarafından kullanılabilir (APP tarafını desteklemiyor). Detaylar aşağıdaki gibidir:

1. Alt hesap işlev karşılaştırması
Varsayılan olarak, ana hesap deponun kaldıraç iznini açar, alt hesap izin için varsayılan olur ve ana hesabın WEB'de oturum açması gerekir.
(1)Alt hesabın fon transfer işlemi, kredi yönetimi (borç çarpanı, borç faiz oranı, faiz oranı kuralları, geri ödeme kuralları) ve Isolated – Margin işlemleri (işlem türü, işlem ücreti, marj, risk kontrol kuralları) ana hesap ile aynıdır.
(2)Alt hesabın risk oranı%120 ve %110'a ulaştığında, sistem işlem riskini belirtmek için ana hesap tarafından ayrılan iletişim bilgilerine bir mesaj gönderir.
(3)Alt hesap veya ana hesap İflastan sonra, ana hesaptan para çekme ve transfer etme işlevini etkiler (İşlem Hesabından İtibari Para Hesabına).2. Açılış adımı
“Alt hesap Isolated-Margin işlem izni” varsayılan olarak kapalıdır ve ana hesabın aktif olarak ayarlanması gerekir. Ana hesabı kullanarak WEB terminaline giriş yapın, “Kullanıcı Merkezi¬--Alt Hesaplar yönetim” sayfasına girin, ilgili alt hesabı bulun ve aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin:

[WEB] “Ayarlar - İşlem İzinleri”ne tıklayın ve ayar sayfasında “İşlem İzni Transferi”ni açın. Açılıştan sonra, alt hesap WEB tarafından kullanılabilir.

[API] “Okuma” ve “İşlem” izinlerini onaylayan alt hesap için bir API Anahtarı oluşturmak için “Yönet”i tıklayın. API Anahtarının oluşturulması tamamlandıktan ve WEB terminali açıldıktan sonra, alt hesap API tarafından kullanılabilir.

mceclip0.png

3. Durum sınıflandırma
“Alt hesap Isolated-Margin işlem izni” üç durumu içerir: “açılmadı”, “açıldı” ve “açtıktan sonra kapatıldı”.
Açılmamış durum: Alt hesap, herhangi bir para çekme işlemi gerçekleştiremez.
Açılan durum: Alt hesap, fon transferi, borçlanma başvurusu, kaldıraçlı alım satım işlemi ve faiz geri ödemesi dahil olmak üzere tüm (açılmış) Isolated-Margin işlemlerini yapabilir.
Açtıktan sonra kapanır: Alt hesap fon transferi, siparişlerin iptali ve faiz geri ödemesi dahil olmak üzere bir kısım Isolated-Margin işlemlerini gerçekleştirebilir.mceclip1.png

Huobi Global
29 Ekim 2019