7.000 USDT Kazanın: Huobi'nin VOLT Yatırma Yarışmasına Katılın!

VOLT/USDT
--
--

Değerli Huobi Kullanıcılarımız

Huobi'de VOLT Yatırma Yarışması Başlıyor. Etkinliğe katılarak muhteşem ödülleri kazanın!

VOLT Yatırın 10,000 USDT Değerinde VOLT Paylaşın.

Etkinlik Tarihi:

13 Mart 2023, 15:00 (UTC+3) - 20 Mart 2023, 15:00 (UTC+3)

 

Nasıl katılırım:

 1. Etkinlik sayfasını ziyaret eden kullanıcılar etkinliğe otomatik olarak katılmış sayılırlar. Etkinlik sayfasını ziyaret etmediyseniz, etkinlikten ödül kazanamazsınız.
 2. Etkinlik süresi boyunca Huobi'ye VOLT yatıran kullanıcılar net yatırma hacimlerine (yatırma - çekme) oranla 4.738.190.785 VOLT paylaşıyor. Negatif net yatırma hacmine sahip kullanıcılar ödül alamazlar.
 3. Ödül hesaplaması:
 • Bireysel net yatırma payı = Bireysel net yatırma miktarı / Etkinliğe katılan tüm kullanıcıların toplam net yatırma miktarı * %100
 • Bireysel ödüller = Katılımcıların net yatırma payı * 4.738.190.785 VOLT
 • Bireysel ödüller 67.688.439 VOLT ile sınırlıdır. Yuvarlamadan dolayı 0,00000001 VOLT değerinden düşük ödüller yatırılmaz.
 • Sistemde görünen yatırma işlemi varış zamanı, yatırma zamanı olarak sayılacaktır.

 

Şartlar ve Koşullar:

 • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
 • Piyasa yapıcılar, bu etkinliğe katılamaz.
 • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 14 iş günü içinde spot hesabınıza tanımlanacaktır. 14 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • İşlem hacminin kötü niyetli bir şekilde şişirilmesi, sahte hesapların toplu kaydı, sahte işlemler, hesap içi işlemler vb. gibi her türlü etik dışı davranışta bulunan hesapları Huobi dikkatle inceleyerek diskalifiye edecektir.

 

Huobi

13 Mart 2023

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.