Huobi Global, GALA/USDT Çiftinin İzole Marjin İşlemlerini 4 Kasım'da Listeden Kaldırıyor

Değerli Huobi Kullanıcıları,

Huobi Global, Huobi Global Token Yönetim Kuralları gereği GALA/USDT çiftinin izole marjin işlemlerini 4 Kasım 2022, 09:55  (UTC+3) itibarıyla listeden kaldırılacaktır.

 

Etkilenen İzole Marjin İşlem Çiftleri:

USDT marjin

GALA/USDT

 

Listeden kaldırma süreci şöyledir:

1. 4 Kasım 03:00 (UTC+3) itibarıyla GALA/USDT izole marjin kredi hizmetleri durdurulacaktır.

2. 4 Kasım 09:55 (UTC+3) itibarıyla GALA/USDT çifti izole marjin işlemleri devre dışı kalacaktır, transfer ve marjin işlemler kullanılamayacaktır.

3. 4 Kasım 09:55 (UTC+3) itibarıyla zorunlu geri ödemeler tetiklenecektir.

 

Varlıklarınızın zorunlu geri ödemeden etkilenmemesi için lütfen GALA/USDT marjin işlem çiftiyle işlem yapmayın ve 4 Kasım 09:55 (UTC+3) tarihinden itibaren geri ödemelerinizi yapın.

 

Not:

1. GALA/USDT marjin işlemlerdeki bekleyen emirlerinizi, listeden kaldırılmadan önce lütfen iptal edin ve ilgili işlemleri durdurun.

2. Listeden kaldırıldıktan sonra kullanıcı kredilerini ödemediyse zorunlu likidasyon ve geri ödeme tetiklenecektir. Geri kalan tüm varlıklar kullanıcıların Spot Hesaplarına listeden kaldırıldıktan 48 sonra aktarılır.

 

Anlayışınız için teşekkür eder, rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz.Huobi Global size daha iyi ürünler ve hizmetler sunmaya kendini adamıştır.

 

Teşekkür ederiz.

 

Huobi Global

4 Kasım 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, kendi takdirine bağlı olarak bu bildirimi herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi, Huobi'deki herhangi bir sanal varlık, ürün veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

 

Risk Hatırlatması:

Sanal varlık ve sanal varlık türevleriyle işlem yapmak, ciddi fiyat dalgalanmaları sebebiyle yüksek risk içerir. Lütfen işlem yapmadan önce tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin. Detaylar için lütfen Risk Hatırlatması metnimizi okuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu tutulmaz.