Huobi Global, Kopya İşlemleri Başlatıyor

Değerli Huobi Global Kullanıcıları,

Huobi Global 23 Eylül itibarıyla Kopya İşlemleri başlatmıştır.

Kopya İşlem platformumuz, kullanıcılara uzman yatırımcıların işlemlerini hızla kopyalama ve kolaylıkla kar elde etme şansı verir.

Kopya İşlemleri tüm kullanıcılara açıktır. Kullanıcılar yatırımcı veya takipçi mi olacaklarına karar verebilir.

Takipçi olarak, profesyonel yatırımcıların yaptıkları hamleleri takip ederek pozsiyonlarınızı sık sık kontrol etmenize gerek kalmaz. Dilerseniz kopya işlemlerinizin gerçek zamanlı performansını istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Takipçi kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamak adına, profesyonel yatırımcı adayların geçmiş işlem verilerine bakarak sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Kripto para işlemlerine yeni başladıysanız, Kopya İşlemlerine takipçi olarak başlamanızı öneririz. Sıkı incelemeler sonucunda belirlediğimiz yatırımcı havuzumuzdan favori yatırımcınızı seçebilir ve takip edebilirsiniz. Sık takip edilen bir yatırımcıyı takip ettiğinizde hem kolaylıkla işlem yapabilir hem de deneyimli yatırımcılardan yatırım becerileri kazanabilirsiniz.

Tecrübeli bir yatırımcıysanız, Kopya İşlemlerine kopyalanan bir yatırımcı olarak başlamanızı öneririz. Zamanla edindiğiniz yatırım becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Ek olarak, takipçileriniz işlemlerinizi kopyalayarak kar elde ettiklerinde, takipçilerinizin karlarından pay kazanabilirsiniz.

 

Huobi Global

26 Eylül 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.