Arkadaşlarınızı Ay Yeni Yılı Etkinliğinde 200.000$ Değerinde Kırmızı Paketleri Paylaşmaya Davet Edin

Değerli Huobi Kullanıcılarımız

Ay Yeni Yılının gelmesiyle Huobi'de özel bir davet etkinliği başlıyor ve bu özel anı kutluyoruz. Arkadaşlarınızla 200.000 $ değerindeki kırmızı paketleri paylaşın! Hemen arkadaşlarınızı kırmızı paket posteri vey bağlantısıyla davet edin ve görevleri tamamladıklarında ödülleri kazansınlar!

 

Etkinlik Tarihi: 21 Ocak 2023, 03:00 (UTC+3) - 28 Ocak 2023, 18:59 (UTC+3)

Kimler katılabilir: Perakende kullanıcılar (Ortaklar + %30 komisyon oranıyla davet sahipleri)

Kırmızı paketler nasıl gönderilir: Huobi Uygulamasına giriş yapın, "Davet" simgesine tıklayın ve "Kırmızı Paket Gönder" butonuna tıklayın.

Kırmızı paket göndermek için buraya tıklayın>>

Not:Bu etkinliğin kırmızı paket afişini veya bağlantısını paylaştığınızdan emin olun aksi halde arkadaşlarınız ödülü alamaz.

 

Kurallar:

Kırmızı paket afişiniz veya bağlantınızla arkadaşlarınızı davet ettiğinizde görevleri tamamlayarak ödülleri kazanabilirler.

1) Kırmızı paketler nasıl gönderilir?

Adım 1: Huobi Uygulamasına giriş yapın, "Davet" simgesine tıklayın ve "Kırmızı Paket Gönder" butonuna tıklayın.

Adım 2: Sosyal medya hesaplarınızdan kırmızı paket linkini veya davet posterini paylaşın.

Adım 3: Arkadaşlarınız paylaştığınız kırmızı paket linkini kullanarak Huobi'ye kaydolduklarında kırmızı paket (rastgele ödül miktarıyla) kazanabilirler.

 

2) Kırmızı paket nasıl alınır?

Huobi'ye kırmızı paket bağlantısıyla kaydolun ve aşağıdaki görevleri tamamlayarak bir kırmızı paket kazanın (6,66 USDT, 8,88 USDT, 9,99 USDT veya 88 USDT rastgele olarak dağıtılır.):

Görev 1: Huobi Uygulamasına giriş yapın ve kaydolduktan sonraki 24 saat içinde kırmızı paketi görevini etkinleştirin.

Görev 2: Kaydolduktan sonraki 7 gün içinde en az 500 USDT spot işlem hacmine ulaşın.

Görev 3: Kaydolduktan sonraki 7 gün içinde Seviye 3 Kimlik Doğrulamasını tamamlayın.

Yukarıdaki üç görevi tamamladıktan sonra kırmızı paketlerden kazandığınız ödüller Huobi hesabınıza tanımlanacaktır.

 

Kırmızı Paket Havuzu

Sıralama

Ödül miktarı

Kazanma oranları

Büyük ödül

88,88 USDT

%5,0

1. ödül

9,9 USDT

%25,6

2. ödül

8,8 USDT

%30,8

3. ödül

6,6 USDT

%38,5

 

Notlar:

  • Her Ortak (etkinlik süresince %40 veya üzeri komisyon oranına sahip davet sahipleri) her gün 30 kırmızı paket gönderebilir. Diğer davet sahipleri (%30 komisyon oranına sahip olanlar) günde 3 kırmızı paket hediye edebilir. Kırmızı paketler ilk gelen kazanır yöntemine göre dağıtılır ve sınırlı sayıdadır.
  • Huobi'ye sadece kırmızı paket bağlantılarıyla kaydolan kullanıcılar kırmızı paketleri kazanabilir.
  • Kullanıcıların kaydolduktan sonraki 24 saat içinde Huobi Uygulamasına giriş yapmalısınız. Aksi halde kırmızı paketler geçerlilik süresi dolduğunda geçersiz olur.
  • Ödüller kullanıcıların Huobi hesaplarına, kaydolduklarından sonraki 7 gün içinde Seviye 3 Kimlik Doğrulamalarını tamamlamalarının ardından tanımlanır. Aksi halde kırmızı paketlerin süresi dolduğunda geçersiz sayılır.
  • Her yeni kullanıcı yalnızca bir kırmızı paket alabilir.
  • Kırmızı paketlerdeki ödül ve token miktarı rastgele belirlenmektedir. Alınan ödül miktarı, kullanıcının aldığı kırmızı pakete bağlıdır.

 

Şartlar ve Koşullar:

  • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
  • Piyasa yapıcılar, bu etkinliğe katılamaz.
  • Para aklama, çoklu hesap girişi ve hesap içi işlemler gibi ancak bunlarla sınırlı kalmamak üzere etik dışı davranışta bulunduğu tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir. Huobi bu tür eylemlere karışan hesapları dondurma, kazançlarına el koyma ve gerekli cezai işlemleri uygulama hakkını saklı tutar.

 

Huobi, kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve Huobi hiçbir sanal varlık ürün veya Huobi'deki bir etkinlik için tavsiye vermez.

Risk Hatırlatması: Sanal varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmalarının nedeniyle yüksek risk taşır. Detaylı bilgi için lütfen Risk Hatırlatma metnimizi okuyun.Lütfen buradan Risk Hatırlatma metnimizi okuyun. Huobi, yaptığınız işlemlerdeki kayıplardan sorumlu tutulmaz.

 

Huobi

20 Ocak 2023

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.