Huobi Ortaklık Programı Kılavuzu

Takipçilerinizi kripto para piyasasında ilk servetlerini kazanmaları için yönlendirmeyi ve Huobi aracılığıyla gelir elde etmenin daha fazla yolunu bulmayı mı düşünüyorsunuz? Uzun zamandır bizi tercih etmenize teşekkür etmek amacıyla, siz ve takipçileriniz için Huobi Ortaklık Programını başlattık.

 

Huobi Ortaklık Programı Hakkında:

 

Huobi Ortaklık Programı, iki tür işleme ayrılabilir: Spot ve Türev. Bu program aracılığıyla, yeni kullanıcıları Huobi'ye kaydolmaya ve işlem yapmaya davet eden size özel davet bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bağlantıyı tıklayan ve kaydolma sürecini tamamlayan herkes sizin davetliniz olur. Davetlilerin, Huobi Spot'ta veya Huobi Türevlerde yaptıkları her işlem için bir komisyon alırsınız.

 

Huobi Ortaklık Programının Şartları:

 

YouTuber, TikTokerler gibi video blog yazarları, kripto para topluluğu liderleri, medya yazarları ve Huobi üyesi olmakla ilgilenen ve aşağıdaki kriterlerden birini karşılayan diğer kurum veya kuruluşlardan kişiler:

 

1. 5.000'den fazla takipçisi olan bir sosyal medya hesabına sahip olması.

2. 500'den fazla üyesi olan bir sosyal topluluğa sahip olması.

3. 2.000'den fazla kişiden oluşan bir kullanıcı tabanına sahip işletmeler ve kuruluşlar.

4. Bağımsız bir web sitesine sahip olması.

 

Huobi Ortaklık Programı nasıl çalışır?

 

Adım 1: Huobi İş Ortağı olmak için kaydolun.

Bu formudoldurarak başvurunuzu gönderin. Ekibimiz başvurunuzu değerlendirecek ve en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.Yukarıdaki kriterlerden en az birini karşıladığınız takdirde başvurunuz onaylanacaktır.

 

Adım 2: Davet bağlantınızı oluşturun ve paylaşın.

Kendi davet kodunuzu ve özel davet bağlantınızı almak için davet sayfasınıziyaret edin.Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşmak için özel bir poster de alabilirsiniz.Arkadaşlarınızı şahsen davet ediyorsanız, kaydolmak için QR kodunu taramalarına da izin verebilirsiniz.Davet, yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri kullanılarak tamamlanabilir.Birden fazla kanalınız varsa farklı yönlendirme kodları da ayarlayabilirsiniz.

 

Adım 3: Yeni kullanıcıları davet ettikten sonra komisyon kazanın.

Davetlilerinizin durumunu kontrol etmek için komisyon panosunuveya davet sayfasınıziyaret edin.Bir davetli işleme başladıysa, ertesi gün komisyonunuzu görebilir ve alabilirsiniz.

 

Huobi Ortakları için komisyon kuralları

Komisyon Seviyesi

İşlem Ücretlerinin Komisyon yüzdesi

Üç aylık değerlendirme kriterleri

Spot

Türevler

Seviye 1

%40

%50

En az 10 yeni kayıtlı kullanıcı işlem yaptığında ve yeni kullanıcıların birikmiş işlem hacmi 1 milyon USDT'ye ulaştığında.

Seviye 2

%45

%60

En az 50 yeni kayıtlı kullanıcı işlem yaptığında ve yeni kullanıcıların birikmiş işlem hacmi 4 milyon USDT'ye ulaştığında.

Seviye 3

%50

%60

En az 500 davetli kaydolduğunda ve bunların en az 80'i işlem yaptığında. Ayrıca, yeni kullanıcıların birikmiş işlem hacmi 10 milyon USDT'ye ulaştığında.

 

Tüm doğrulanmış Huobi Ortakları için komisyon yüzdesi, varsayılan %30'dan Düzey 1'e (davetlinin yaptığı spot işlemlerden %40, türev işlemlerden ise %50) yükseltilecektir. Ayrıca, Huobi Ortaklığı değerlendirme süresi içinde yükseltme kriterlerini karşılarsa, komisyon yüzdesi otomatik olarak Seviye 2 veya Seviye 3'e yükseltilecektir. Ancak, Huobi Ortaklığı, değerlendirme döneminde mevcut seviyesinin üç aylık değerlendirme kriterlerini karşılayamazsa, komisyon seviyeleri otomatik olarak bir sonraki çeyrekte bir seviye düşürülecektir. Mevcut seviyeleri Seviye 1 ise, perakende yatırımcı seviyesine düşürülecektir. Her değerlendirme dönemi, komisyon yüzdenizin ilk ayarlanmasından itibaren 3 ay sürecektir. Komisyonunuz ömür boyudur ve zaman sınırı yoktur.

 

Huobi Ortakları tarafından davet edilen yeni kullanıcı ödülü:

Davet edilen kullanıcılar için 700 USDT'ye kadar bir ödül hazırladık. Davet bağlantınız aracılığıyla kaydolan yeni kullanıcılar, 24 saat içinde aşağıdaki üç görevi tamamladıktan sonra ödülü alabilir. Bu görevler:

1. Bir hesap açın

2. 100 USDT'lik tek bir yatırma işlemi yapın

3. Spot işlemlerde en az 100 USDT veya daha fazla işlem yapın

 

Tüm bu görevleri tamamlayan davetli kullanıcılar, 350 USDT değerinde bir ödül alacaklardır. Bu görevler kayıttan sonraki 24 saat içinde tamamlanırsa, ödülün değeri iki katına yani 700 USDT'ye çıkar!

 

Şimdi kaydolunve bir Huobi Ortağı olun!