USDT Getirinizi Artırmak İçin Huobi OTC İle Yatırma Yapın

Değerli Huobi Kullanıcılarımız

Huobi olarak özel bir yatırma kampanyası başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Hemen Huobi OTC ile yatırma yapın ve USDT getirinizi artıran bir YGO Artırıcı Kupon kazanın. Şimdi yatırın!

Etkinlik kuralları: Huobi OTC ile belirtilen miktarda yatırma yapan kullanıcılar sonraki gün 1 YGO Artış Kuponu kazanır. Bu YGO Artış Kuponu ile USDT Esnek ürününe abone olabilir ve 7 gün boyunca ek %8 YGO'nun tadını çıkarabilirsiniz.

Etkinlik tarihi: 16 Mart 2023, 19:00:00 - 23 Mart 2023, 19:00:00 (UTC+3)

Ödül dağıtımı: YGO Artış Kuponları kazananların hesabına Huobi OTC ile yaptıkları yatırma görevlerini tamamlamalarının ardından sonraki gün tanımlanır. USDT Esnek ürününe abone olabilir ve ek getiri kazanmak için kuponu kullanabilirsiniz.

Notlar:

1. Huobi, etkinlik sırasında herhangi bir hileli davranışın tespit edilmesi halinde ilgili kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllere el koyma hakkını saklı tutar.

2. Huobi, kendi takdirine bağlı olarak bu bildirimi herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

3. Yukarıdakiler yalnızca bilgi amaçlıdır ve Huobi, Huobi'deki herhangi bir sanal varlık, pasif getiri ürünü veya promosyonla ilgili olarak hiçbir tavsiye veya garanti vermez.

4. Huobi bu etkinliğin nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.

Risk Hatırlatması: Dijital varlıkların ve türevlerinin fiyatları aşırı dalgalanma gösterebilir ve dijital varlıklarla işlem yapmak yüksek risk taşır. Lütfen Risk Hatırlatmasını buradan okuyun. Bu tür bilgilere dayanarak yaptığınız işlemlerden doğabilecek kayıplarınızdan Huobi sorumlu tutulamaz.

 

Huobi

17 Mart 2023

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.