Huobi Global'in, Yaklaşan Ethereum Birleşmesini Desteklemesi Hakkındaki Ek Duyurusu

Değerli Huobi Global Kullanıcıları,

28 Ağustos 2022 tarihinde yayınladığımız "Yaklaşan Ethereum Birleşmesinin Desteklenmesi Hakkında" (Detayları incele) duyurumuz üzerinde, marjin işlemlerdeki son düzenlemelere istinaden aşağıda yaptığımız değişiklikleri bildirmek isteriz:

1. Marjin kredisi hizmetlerinin askıya alınması

09.09.2022 15:00 (UTC+3) ila 16.09.2022 03:00 (UTC+3) tarihleri arasında ETH çapraz ve izole marjin işlemleri geçici olarak askıya alınacaktır. 13.09.2022 04:59:59 (UTC+3) tarihinden önce alınan ETH marjin kredileri (çapraz ve izole için) etkilenmeyecektir.

2. Ön Ödeme

Lütfen likidasyondan kaynaklı bir kayıp yaşamamak için kalan ETH kredilerinizi 13.09.2022 04:59:59 (UTC+3) tarihinden önce geri ödediğinizden emin olun.Önemli ölçüde piyasa dalgalanmaları yaşanmasına sebebiyet vermemek için pozisyonlar rastgele, farklı gruplar halinde kapatılacaktır. ETH pozisyonları piyasa fiyatına göre kapatılacaktır.

3. Zorunlu likidasyon

Huobi Global, 13.09.2022 05:00 ila 07:00 (UTC+3) arasında tüm çapraz ve izole ETH pozisyonlarını likide edecek ve kapatacaktır.

4. Çatallanmış tokenlerin airdrop olarak dağıtımı

Huobi Global, çatallanmış tokenleri pozisyonların kapanmasından önce alınan ETH sistem görüntülerine göre kullanıcıların marjin hesabına gönderecektir.

5. Marjin kredisi hizmetlerinin tekrar açılması

Huobi Global, Ethereum Birleşmesi ve potansiyel çatallanma tamamlandığında ETH marjin kredisi hizmetlerini kullanıma açacaktır. Tam zamanı daha sonra duyurulacaktır.

6. Risk hatırlatıcısı

Lütfen sert çatallanma sırasında likidasyona neden olabilecek piyasa dalgalanmalarına dikkat ederek pozisyonlarınızın yönetiminize dikkat edin.

 

Teşekkür ederiz.

 

Huobi Global

9 Eylül 2022

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HuobiTurkiye

https://t.me/HuobiTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/huobi

Huobi Global, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.