tarafından eklendi tarafından eklendi

Neden Huobi Global ile yatırım yapmayı seçmelisiniz?

  1. Büyük değer artışı
  2. Kolay erişilebilirlik
  3. Yüksek güvenlik
  4. Düşük ücretler
  5. 7/24 pazarlar
  6. Sürekli endüstri büyümesi
  7. Küresel pazar
  8. Risklerin çeşitlendirilmesi
  9. Mahremiyet

1. Muazzam değer artışı

İnsanların kriptoya yatırım yapmasının en büyük nedenlerinden biri Huobi Global son 10 yılda kripto pazarındaki büyük değer artışıdır. $1,000 yatırım yapıldı Bitcoin 10 yıl önce bugün yaklaşık $20 milyon değerinde. Bitcoin'in kendisi gelecekte aynı büyüme oranlarını göremeyebilirken, birçok yeni token 500% veya 1.000% getiri sağlayabilir. Kripto pazarının toplam piyasa değeri, Kasım 2020 ile Kasım 2021 arasında 6 kat artarak $500 milyardan $3 trilyonun üzerine çıktı. Bunu, her yıl yaklaşık 8% yatırım getirisi sağlayan NYSE ile karşılaştırın.

2. Kolay erişilebilirlik

Huobi Global gibi kripto borsaları ve hizmetleri, geleneksel bankalardan çok daha erişilebilir. Hiçbir ücret, kuyruk veya form yoktur ve hepsini çevrimiçi olarak ve Huobi mobil uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz. Bir hesap oluşturmak için yalnızca bir e-posta ve telefon numarası vermeniz yeterlidir ve uygun bir kimlik belgesiyle kullanıcı kimliği doğrulaması, Huobi Global'in hizmetlerine tam erişim sağlamak için günler veya saatler içinde tamamlanabilir.

3. Yüksek güvenlik

Huobi Global, dünyanın en eski kripto borsalarından biridir ve 2013'ten beri insanların güvenli bir şekilde ticaret yapmasına yardımcı olmaktadır. Güvenlik sistemlerimiz, hack'leri ve diğer olayları önlemede etkili olmuştur ve kullanıcılarımızın herhangi bir mali kayıp yaşamadığını söylemekten gurur duyuyoruz. platform güvenlik sorunları için. Tüm bunlara ek olarak, Huobi Global, kullanıcılarımızı bu tür bilgisayar korsanlığı riskine karşı sigortalamak için bir fona milyonlarca dolar ayırdı.

4. Düşük ücretler

Huobi Global, piyasadaki en düşük işlem ücretlerinden bazılarını sunuyor. Spot borsamızdaki normal kullanıcılar için ücretler sadece 0.2%'dir, yani kullanıcılarımız her başarılı ticarette kendilerine daha fazla kâr sağlarlar. Bizim P2P pazarı sıfır ücret alır, böylece kendi yerel para birimimizde fiat için kripto satın almak ve satmak için tercih ettiğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Birçok banka, bir banka kartına sahip olmak için aylık ücretler, işlem ücretleri, ATM ücretleri ve ücretler almaktadır.

5. 7/24 pazarlar

Bulundukları saat dilimine göre açılıp kapanan borsaların aksine kripto para piyasaları 7/24 açıktır. Bu, hangi saat diliminde olursanız olun ve hangi gün olursa olsun ticaret yapmanın kolay olduğu anlamına gelir.

6. Sürekli endüstri büyümesi

Kripto endüstrisi her zaman büyüyor ve genellikle çok dinamik büyüme potansiyeli ile yeni ve heyecan verici yatırım fırsatları ekliyor. Bitcoin 2009'da piyasaya sürüldü ve Ethereum tanıtıldı akıllı sözleşme 2015 yılında işlevsellik. DeFi yaklaşık 2019'da ana akım haline geldi ve NFT'ler, GameFi ve blok zinciri metaverseler 2021'de sıcak konulardı.

7. Küresel pazar

Huobi Global ile yatırım yapmak, sınırların olmadığı bir küresel pazara erişmenizi sağlar. Ticaret yapabilir, form oluşturabilirsiniz topluluklar, ve sınır ötesi gecikmeler, ödemelerinizin tamamlanması için uzun beklemeler veya fahiş döviz kurları yaşamadan dünyanın her yerinden insanlarla kar elde edin. Ayrıca, kripto herhangi bir ülkenin ekonomik politika kararlarına ve risklerine tabi değildir, ancak küresel arz ve talep hissini bir bütün olarak takip eder.

8. Risklerin çeşitlendirilmesi

Bir söz vardır: Bütün yumurtaları aynı sepete koyma. içine girmek kripto yatırımlar, herhangi bir şeyi çeşitlendirebileceğiniz anlamına gelir. yatırımlar Zaten sahipsin. Hisse senetleri, tahviller, mülkler ve hatta itibari paraya bağlı kalmak geçerli yatırım seçenekleri olsa da, varlıklarınıza kripto eklemek, tek bir piyasa olayında tüm paranızı kaybetme olasılığınız daha düşük olacağı anlamına gelir.

9. Gizlilik

Huobi Global, kişisel ve hesap bilgilerinizi gizli ve güvende tutar. yönetmekten sadece sen sorumlusun senin kişisel bilgi ve finansal bilgiler.

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak bir 'Hoş Geldiniz Bonusu' kazanın! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!

tr_TR