tarafından eklendi tarafından eklendi

İzlenecek yol: Huobi Kazanç'ta para yatırmak

Kriptodan gelir elde etmenin karmaşık olması gerekmez. Huobi Global tanıtıldı Huobi Earn hizmetimize göz atın Yeni yatırımcıların kripto alanında daha iyi ve daha kolay getiri elde etmeleri için giriş engellerini azaltmak için 26 Ocak 2021'de. Bir tasarruf hesabı gibi çalışır ve yatırımcıların faiz kazanmak için boşta kalan kripto paralarını bir cüzdana park etmelerine olanak tanır (Huobi Kazanç hakkındaki daha ayrıntılı dersimizi okuyabilirsiniz burada).

Huobi Earn'de ilk para yatırma işleminizi nasıl yapabilirsiniz?

1. Huobi Global ana sitesinde, tıklayın [Finans], sonra [Huobi Kazanç].
2. Uygun bir kazanç seçeneği seçin. göreceksin Huobi Global 'Sabit kazançlı özel seçenekler' altında özel teklifler.
Alternatif olarak, özel ihtiyaçlarınıza uygun diğer seçeneklere ayrı ayrı göz atabilirsiniz. [Öne çıkan], [İhtiyatlı] ve [Özel Öneri] sınıflar.
Ayrıca, kullanarak belirli bir belirteci arayabilirsiniz. [Arama Simgeleri] sekme.
3. Bu örnekte USDT'yi şuraya yatıracağız: Huobi Earn hizmetimize göz atın esnek bir kilitleme terimi ile, yani yatırılan jetonlar herhangi bir zamanda kısıtlama olmaksızın geri çekilebilir. Bir listeden USDT jetonunu bularak da aynısını yapabilirsiniz. [Esnek], ve tıklayarak [Şimdi yatır].
Döviz Hesabınızdaki mevcut bakiyelerin her gün 18:00'de (GMT+8) Esnek Kazanç Hesabınıza aktarılmasını sağlamak için 'Otomatik Transfer' düğmesini açabilirsiniz.
4. Yatırmak istediğiniz tutarı seçin ve tüm sözleşme bilgilerinin doğru olduğundan emin olun.
5. Huobi Kazanma Sözleşmesini okuduktan sonra kabul ettiğinizi belirten kutuyu işaretleyin ve ardından [Sonraki].
6. Tüm doğru bilgilerin yerinde olduğuna dair son bir kontrol yapın. Para yatırma işlemini tamamlamak için [Satın almayı onayla]'ya tıklayın.
'Esnek' dışında bir kilitleme süresi seçerseniz, mevduatınızı yalnızca vade tarihinde çekebileceğinizi unutmayın. Örneğin, vade tarihi 90 gün ise, ancak bu süre geçtikten sonra paranızı geri alabilirsiniz.
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR