tarafından eklendi tarafından eklendi

İzlenecek yol: Huobi P2P'de alım ve satım

Huobi P2P, kullanıcı dostu bir eşler arası (P2P) ticaret platformudur. Dolandırıcılık riski olmadan fiat para birimlerini güvenli bir şekilde kripto para birimlerine ve dünya çapındaki diğer kullanıcılarla tam tersi şekilde dönüştürmenize olanak tanır. Diğer kullanıcılarla tercih ettiğiniz fiyattan ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemini kullanarak sıfır ücretle işlem yapabilirsiniz.
Bu ders size Huobi P2P'de satın alma ve satma konusunda adım adım talimatlar verecektir.
İlk P2P ticaretinizi yapmadan önce P2P hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bunu, bu sayfanın sağ üst köşesindeki kişi simgesine tıklayarak yapın, ardından [Kimlik] açılır menüden.
Ardından, tıklayın [P2P] ve [Doğrulayın].
Artık Huobi P2P'de alım satım yapmaya başlayabilirsiniz.
1. İlk olarak, Huobi Global'in ana sayfasına gidin. Ardından, tıklayın [Kripto Satın Al] sol üst köşede.
2. tıklayın [P2P Pazarı].
3. Jeton satın almak istiyorsanız, tıklayın [Satın almak]ve satmak istiyorsanız tıklayın [Satmak]. Ardından almak / satmak istediğiniz jetonu tıklayarak seçin [USDT], [BTC], [ETH] veya [HT]. Ayrıca, tıklayarak FIAT çiftini seçin [AMERİKAN DOLARI], ardından açılır menüden doğru para birimini seçin.
4. Şimdi almak/satmak istediğiniz tutarı ve kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini belirtin. Bu şekilde arayüz size sadece ilgili alıcıları/satıcıları gösterecektir.
'Miktar girin' kutusuna bir alış veya satış değeri girin ve [Teyit etmek]. sonra tıklayın [Tüm Ödemeler] ve açılır menüden doğru seçeneği seçin.
5. Şimdi, örneğin, bir SEPA banka havalesi kullanarak EUR ile 1.000 USDT almak istediğinizi varsayalım. Yukarıda belirtilen tüm detayları belirttikten sonra, tıklayarak işleminiz için karşı tarafı seçin. [USDT satın al].
Farklı alıcılar ve satıcılar hakkındaki bilgileri adlarına tıklayarak görüntüleyebileceğinizi unutmayın. Gelişmiş doğrulama, iyi bir döviz kuru, başarılı işlem geçmişi ve adlarının yanında sarı 'Doğrulanmış kullanıcı' etiketi olanları tercih etmelisiniz.
6. Tıkladıktan sonra [USDT satın al], siparişinizi tamamlamak için pencereyi göreceksiniz. Doğru miktarı girin ve alacağınız miktardan memnun olduğunuzdan emin olun. sonra tıklayın [Teyit etmek] USDT satın alma talebini başlatmak için.

Ardından, satıcının varlıkları serbest bırakmasını bekleyin. Bu arada satıcıyla veya platformun müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Satıcı varlığı serbest bıraktıktan sonra işlem tamamlanır.

Lütfen yalnızca varlığın tercih ettiğiniz ödeme platformuna ulaştığını onayladıktan sonra serbest bırakma düğmesine basın!

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR