tarafından eklendi tarafından eklendi

Varlıklarınızdan Gelir Elde Edin

Huobi Earn'e Giriş

Huobi Global kullanıcıları Huobi Earn ile Esnek ve Sabit getiri fırsatları yakalıyor. Borsa hesabınızda bulunan belirli kripto paraları stake ederek yıllık getiri oranlarıyla (YGO) esnek ve sabit gelir elde edebilirsiniz.

Huobi Earn, kripto varlıklarını uzun vadede elinde tutmak isteyen ve aktif olarak alım satım işlemi yapmayan kullanıcılar için ideal bir seçenektir.

  1. Giriş Yapın

Lütfen üzerinden "Kaydol" u tıklayın www.huobi.com ve Huobi Global hesabını E-posta ile veya mobil uygulamanız aracılığıyla kaydedin.

1.1 Cep telefonuyla kayıt

Cep telefon numaranızı girin ve bir parola oluşturun. Parolayı doğruladıktan sonra “Kayıt ol” butonuna tıklayın. Sistem girdiğiniz numaraya SMS yoluyla doğrulama kodu gönderecektir. SMS doğrulama kodunu girin ve kaydı tamamlamak için “Onayla” butonuna tıklayın.

1.2 E-posta ile kayıt

E-posta adresinizi girin ve bir parola oluşturun. Parolayı doğruladıktan sonra “Kayıt ol” butonuna tıklayın. Sistem girdiğiniz e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderecektir. E-posta doğrulama kodunu girin ve kaydı tamamlamak için “Onayla” butonuna tıklayın.

  1. Kimlik Doğrulama

Kimlik doğrulama işlemlerine başlamak için “Kimlik Doğrulama” butonuna tıklayın.

İlgili bilgileri girin ve “Doğrula” butonuna tıklayın. Kimlik doğrulama işlemleriniz 24 saat içinde gerçekleştirilecektir.

mceclip16.png
mceclip17.png
  1. Katılım

Üst menüde bulunan Finans Hizmeti sekmesinden Huobi Earn butonuna tıklayın.

Süreli, Esnek ve Sabit ürünlerinden birini kullanmak için “Katıl” butonuna tıklayın. Süreli teklifler belirli zamanlarda sınırlı miktarda sunulmaktadır. Esnek fırsatlarda, herhangi bir kilitleme süresi yoktur. Sabit fırsatlar daha yüksek getiri sağlar ancak kilitleme süresi vardır ve erken sonlandırılamaz.

mceclip20.png

3.1 Esnek ürünlere katılım

Seçtiğiniz ürün için "Katıl" butonuna tıklayın ve stake etmek istediğiniz miktarı girin. Sonrasında "Huobi Earn Kullanıcı Hizmet Sözleşmesini okudum, anladım ve onaylıyorum" kutusunu işaretleyin ve "Katıl" butonuna tıklayın.

mceclip21.png
mceclip22.png

Ek olarak “Otomatik Katılım” özelliğini seçerseniz, sistem her gün saat 13:00’te kullanılabilir bakiyenizi katıldığınız ürüne otomatik olarak aktaracaktır.

mceclip23.png

3.2 Sabit ürünlere katılım

Seçtiğiniz ürün için "Katıl" butonuna tıklayın ve stake etmek istediğiniz miktarı girin. Sonrasında "Huobi Earn Kullanıcı Hizmet Sözleşmesini okudum, anladım ve onaylıyorum" kutusunu işaretleyin ve "Katıl" butonuna tıklayın.

mceclip24.png
mceclip25.png
mceclip26.png

Ek olarak, “Esnek Earn Hesabına Otomatik Transfer” özelliğiyle süre bitiminde ana para ve kazancınızın Esnek Earn Hesabınıza otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Huobi Earn hesap bakiyenizi görüntüleme

Hesap bilgilerinizi incelemek için “Hesap” butonuna tıklayabilirsiniz (veya isterseniz üst menüdeki Bakiye listesinden Earn Hesabı butonunu kullanabilirsiniz). Bu sayfada bakiyeniz, toplam getiri oranı ile dünkü getiri oranları, katıldığınız Sabit ve Esnek ürünleri görebilirsiniz. Ek olarak bu sayfadan “Otomatik Transfer” ve “Esnek Hesaba Otomatik Transfer” özelliklerini değiştirebilir, Esnek getirilerinizi alabilirsiniz.

mceclip27.png
mceclip28.png
  1. Eski Huobi Earn emirlerinizi görüntüleme

Emir bilgisini görüntülemek için “Emirler” butonuna tıklayın (veya üst menüdeki Emirler listesinden Earn Emirleri butonunu kullanabilirsiniz). Bu sayfada geçmiş işlemlerinizin kayıtlarını görebilirsiniz.

mceclip29.png
mceclip30.png
  1. Ödeme Alma

6.1 Esnek Earn fırsatlarında ödeme alma

Önce “Hesap” ardından “Esnek” butonlarına tıklayın. Esnek Earn ürününüzde “Ödeme Al” butonuna tıklayın."Huobi Earn Kullanıcı Hizmet Sözleşmesini okudum, anladım ve kabul ediyorum” kutusunu işaretleyin ve "Kullan"ı tıklayın. Bu ürün için Huobi Earn bakiyeniz, borsa varlıkları hesabınıza aktarılacaktır.

Not: Sistem her gün 19:00:00 – 20:00:00 saatleri arasında bakıma girmektedir ve bu süre içinde işlem yapılamayacaktır.

mceclip31.png
mceclip32.png

6.2 Sabit Earn fırsatlarında ödeme alma

Süre dolduktan sonra, ana para ve kazanımlar borsa hesabına aktarılacaktır. “Esnek Earn Hesabına Otomatik Transfer” özelliğini seçtiyseniz, ana para ve kazanımlar Esnek Earn Hesabına aktarılacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen “Yardım” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.


Finansın geleceğine hoş geldiniz! Huobi hesabı oluşturun, Huobi Token, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapın. Hoş Geldin Ödülü ile yeni kullanıcıları 170$ değerinde hediyeler bekliyor! Şimdi kayıt olun>> 

tr_TR