tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Global ortaklık programı

Huobi Global ortaklık programı, bizim programımızın gelişmiş bir versiyonudur. Davet Programımız özellikle kripto topluluğundaki topluluk liderleri ve etkili insanlar için tasarlanmıştır.

Huobi Global ortaklık programı, kullanıcıların, referanslarının işlem ücretlerinden daha yüksek bir katman komisyonu kazanmalarına olanak tanır. Komisyonlar, kullanıcının Exchange hesabına veya Vadeli İşlem hesabına USDT, HT ve Puan Kartları olarak ödenir ve ertesi gün ödenir. Kullanıcılar, referansları spot ticaret, jeton marjlı vadeli işlemler, jeton marjlı takaslar ve USDT marjlı takaslar için alım satım ücreti ödediğinde komisyon kazanır. 

Uygunluk gereksinimlerini karşılayan herhangi bir kullanıcı, kendi sürümlerini yükseltmek için başvurabilir. komisyon Öner ve Kazan programımız aracılığıyla web formumuz aracılığıyla:https://forms.gle/9XYfP8Z2K4S7FwAT8 veya e-posta ile (detaylar aşağıdadır). 

Kullanıcılar, tüm komisyonları kendilerine alıkoymak yerine, referanslarına ticaret ücreti indirimleri teklif etme seçeneğine sahipler. Kullanıcılar, web sitesinde yeni bir tavsiye kodu oluşturarak kendi komisyonları ile tavsiyelerinin işlem ücreti indirimleri arasında istedikleri ayrımı ayarlayabilirler. Program sayfasına bakın ve kazanın. 

Aşama  Üç Aylık Değerlendirme Kriterleri 

(işlem hacmi rakamları, spot, madeni para marjlı türevler ve USDT marjlı türevlerin birleştirilmiş işlem hacimlerini ifade eder) 

Spot Komisyon veya İndirim Oranı  Yönlendirmenin Spot Komisyon Oranı Uygunluk Süresi  Vadeli İşlem Komisyonu Oranı  Yönlendirmenin Vadeli İşlemler Komisyon Oranı Uygunluk Süresi 
Seviye 0  Bu, varsayılan katmandır. Huobi kullanıcıları için herhangi bir gereklilik yoktur ve herhangi bir uygulamaya ihtiyaç yoktur.  30%  730 gün  30%  730 gün 
1. kat  Son üç ayda, kullanıcı en az 20'si spot/vadeli işlem görmüş 100 yeni kayıtlı kullanıcıya yönlendirdi. 

VE 

Son üç ayda, yeni yönlendirmelerin kümülatif işlem hacimleri $1,5 milyon ABD Dolarına ulaştı. 

40%  730 gün  60%  365 gün 
2. Aşama  Son üç ayda, kullanıcı en az 50'si spot/vadeli işlem görmüş 200 yeni kayıtlı kullanıcıya yönlendirdi 

VE 

Son üç ayda, yeni yönlendirmelerin kümülatif işlem hacimleri $4 milyon ABD Dolarına ulaştı. 

40%  Kalıcı  60%  730 gün 
3. Aşama  Kullanıcı, son üç ay içinde en az 80'i spot/vadeli işlem görmüş 500 yeni kayıtlı kullanıcıyı yönlendirdi. 

VE 

Son üç ayda, yeni yönlendirmelerin kümülatif işlem hacimleri $10 milyon ABD Dolarına ulaştı. 

50%  Kalıcı  60%  Kalıcı 

Daha ayrıntılı şartlar ve koşullar için, lütfen adresini ziyaret edin. bu duyuru linki.

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak 300$ değerinde 'Hoş Geldin Ödülü' kazanın! Mevcut bir kullanıcıysanız, Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!

tr_TR