tarafından eklendi tarafından eklendi

Yönlendirin ve Kazanın: Ayda $80.000'e kadar kazanın

Huobi Global'in en avantajlı özelliklerinden biri de, kullanıcılarımıza ömür boyu yüksek kazanç sağlayan Davet Programımız. Arkadaşınızı Huobi'ye davet ederek tam 2 yıl boyunca tüm işlem ücretlerinden yüzde 30 komisyon iadesi kazanabilirsiniz! Bu programdan herkes faydalanabilir, ancak güçlü sosyal nüfuz sahibi kullanıcılar çok daha yüksek kazançlar elde edebilir.
Davet Et - Kazan programı, topluluğumuza ve borsamıza yaptığınız gerçek katkı için size ödeme yapar. Ödüllerin sürdürülebilirliğinin pek olmadığı gizemli kutu sisteminin veya enflasyon nedeniyle zamanla değer kaybeden tek seferlik ödemelerin aksine, Huobi Global'in doğrudan komisyonları ile, davetlileriniz işlem yapmaya devam ettiği sürece kazanmaya devam edebilirsiniz.
Başlamak için yeni bir tarayıcı sekmesinden https://www.huobi.com/tr-tr/topic/invite/ adresine gidin.
Buradaki Davet Et - Kazan sayfasında şimdiye kadar kazandığınız komisyon miktarını görebilirsiniz. Arkadaşlarınızı spot işlemlerinden kazandığınız komisyon iadeleri, USDT olarak doğrudan Borsa Hesabınıza tanımlanır; arkadaşlarınızın futures işlemlerinden kazandığınız komisyon iadeleri ise arkadaşınızın işlem yaptığı token cinsinden saatlik olarak futures hesabınıza ödenir.
Eğer bu iadeleri paylaşmak isterseniz, arkadaşlarınızın da ne kadar tasarruf ettiğini görebilirsiniz.
İadeleri paylaşma
Huobi Global, komisyon iadelerinizi, işlem ücreti indirimi olarak arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlar. Bunu, farklı paylaşım oranlarına sahip farklı davetiye kodları oluşturarak yapabilirsiniz. Örneğin, yüzde 20 komisyonu kendinize ayırırken arkadaşlarınıza işlem ücretlerinde yüzde 10 indirim verebilirsiniz.
'Davet kodlarım' bölümünün altında '+ Yeni Kod Ekle'yi tıklayın. Açılan pencerede, arkadaşlarınıza sağladığınız indirimleri ve komisyon iade oranını seçmeniz istenecektir. Ayarlarınızı yaptıktan sonra 'Onayla'yı tıkladığınızda bu paylaşım ayarıyla yeni bir kod oluşturulacaktır.
Şimdi bağlantıyı kopyalayarak sosyal medya ile paylaşabilir veya QR kodlu davet posterlerini indirmek için 'Poster Oluştur'u seçebilirsiniz.
Ayrıca, paylaşım için varsayılan davet kodu olarak ayarlamak istediğiniz davet kodunu da seçebilirsiniz.
Sayfanın alt kısmında, davet listenizi, davetlilerinizden kazandığınız komisyonları ve kazandıkları işlem indirimlerini takip etmek ve yönetmek için filtreler bulabilirsiniz.
Ağınızın gücü
Ağınızdaki kişiler üzerinde çok güçlü ve olumlu bir etkiniz varsa ve 3 ay içinde çok sayıda kişiyi davet edebiliyorsanız, belirli türler için 60% komisyon kazanmak için komisyon katmanınızı yükseltmek için de başvurabilirsiniz. esnaf (belirli koşullara tabi).
Ancak Huobi Global'de yüzlerce kişinin kayıt olmasını ve ticaret yapmasını sağlayamasanız bile, Davet Programımızla arkadaşlarınızın işlem ücretlerinden yüzde 30 komisyon iadesi kazanabilirsiniz. Bu, kripto dünyasındaki en iyi fırsatlardan biri!
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak 300$ değerinde 'Hoş Geldin Ödülü' kazanın! Mevcut bir kullanıcıysanız, Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR