tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi P2P'de Nasıl Kripto Satın Alınır? (Web)

Ayrıntılı açıklamalar

Aşama 1:  Huobi P2P'yi ziyaret edin

Hâlihazırda bir kullanıcı hesabınız varsa, “Giriş”e tıklayın ve 3. Adıma geçin.

Bir kullanıcı hesabınız yoksa, önce "Kaydol" düğmesini tıklayın.

mceclip0.png

Adım 2: "Kaydol" sayfasında, "Milliyet" i seçin ve "Telefon Numarası" nı girin, ardından giriş şifresini ayarlayın ve "Kaydol" düğmesini tıklayın.

mceclip1.png

Adım 3: Sağ üst köşedeki "Giriş Yap"a tıklayın, hesabınızı (kayıtlı telefon numarası) ve şifrenizi girin. Kaydırıcıyı sağa sürükleyin, ardından “Oturum Aç”a tıklayın. Gerekirse 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama işleminizi tamamlayın.

mceclip2.png

Adım 4: Sağ üst köşedeki insan simgesine tıklayın, ardından “Hesap ve güvenlik”e tıklayın, “Fon Şifresi”ni seçin ve sağ taraftaki “Ayarla”ya tıklayın.

mceclip3.png

Adım 5: Kimlik doğrulama sayfasında, kimlik bilgilerinizi tamamlamanız gerekir, şu bilgileri girin: gerçek ad, kimlik numarası.

mceclip4.png

Adım 6: Sağ üst gezinme menüsünde, “Kripto Satın Al”ı seçin ve ardından “P2P Market”i seçin.

7. Adım: Al-sat yapmak istediğiniz dijital varlığı seçin (örnek olarak “USDT Satın Al”), tercih ettiğiniz fiyatı ve ödeme yöntemini seçin ve “USDT Satın Al”a tıklayın.

mceclip5.png

Adım 7: İstediğiniz toplam / tutarı girin ve "Onayla" yı tıklayın.

mceclip6.png

Adım 8: Sipariş sayfasında, siparişin tutarını (toplamını) ve ödeme yöntemini onaylayın.

Ödemenizi, satıcının talep ettiği ödeme yöntemi ile limit süre içerisinde satıcıya aktarın. Transferden sonra lütfen emin olun ve şu butona tıklamayı unutmayın: “Ödedim“.

(Ödemenizi satıcının talep ettiği ödeme yöntemine göre doğrudan satıcıya aktarmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Satıcıya havale yaptınız ve hesabınıza geri ödeme gelmediyse "iptal" butonuna TIKLAMAYIN Eğer henüz ödemeyi tam olarak tamamlamadıysanız da lütfen "Onayla" butonuna TIKLAMAYIN .Çünkübu tür davranışlara yasal işlem düzenlemeleri tarafından izin verilmemekte.

mceclip7.png
mceclip8.png

Ardından, satıcının dijital varlıkları serbest bırakmasını bekleyin.

(Satıcıyla veya platformun müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılar için bu sayfanın sonuna bakın.)

mceclip9.png

Adım 9: Satıcı dijital varlığı serbest bıraktıktan sonra işlem tamamlanır.

Dijital varlığınızı OTC Hesabınızdan Huobi Global Exchange Hesabına aktarmak için "Şimdi Aktar" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Sağ üst köşedeki “Bakiyeler”e tıklayarak yeni satın aldığınız dijital varlıkları kontrol edebilirsiniz.

mceclip10.png

Not:

1, “Ödedim”e tıkladıktan sonra dijital varlıklarınızı 5 dakika içinde almadıysanız. Platformun müşteri hizmetleri personelinin sohbet kutusu aracılığıyla işlem sürecine müdahale etmesini sağlamak için lütfen “Şikayet”e tıklayın.

mceclip11.png
mceclip12.png
mceclip13.png

2, BTC / USDT / ETH / EOS / HT / HUSD / XRP / LTC / BCH Huobi P2P aracılığıyla işlemler için kullanılabilir. Başka dijital varlıklarla ticaret yapmanız gerekiyorsa, lütfen ticareti Huobi Global'in ana ticaret platformunda oluşturun.

3, Başka sorunlar veya anlaşmazlıklar varsa, sayfanın sağ alt köşesindeki “Yardım” düğmesine tıklayarak Huobi'nin resmi müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.


Finansın geleceğine hoş geldiniz! Huobi hesabı oluşturun, Huobi Token, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapın. Hoş Geldin Ödülü ile yeni kullanıcıları 170$ değerinde hediyeler bekliyor! Şimdi kayıt olun>> 

tr_TR