tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Earn: Basitleştirilmiş kripto yatırımı

Huobi Earn hizmetimize göz atın Bir tasarruf hesabı gibi çalışır ve yatırımcıların, geleneksel bir bankacılık sisteminde bir tasarruf hesabına sahip olmaya benzer şekilde, faiz kazanmak için boşta kalan kripto paralarını bir cüzdanda park etmelerine olanak tanır. Bu yalnızca ticarete aşina olmayanlar için erişilebilir bir hizmet olmakla kalmaz, aynı zamanda bir sonraki ticaret fırsatını beklerken paralarını kârlı bir şekilde yatırması gereken tüccarlar için de yararlı bir araçtır.

Huobi Earn ile faiz kazanmak, geleneksel bir bankaya para yatırmaktan çok daha erişilebilir. Hiçbir ücret, kuyruk veya form yoktur ve hepsini çevrimiçi olarak ve Huobi mobil uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz.

Huobi Global'e kaydolan yatırımcılar için dört ana mevduat ürünü türü mevcuttur:

  • Öne çıkan mevduat
  • Esnek mevduat
  • Sabit mevduatlar
  • Yeni Kullanıcı mevduatları

Bu mevduat ürünlerinin her biri, yatırımcıların jetonlarını mevduatta bırakırken getiri elde etmelerini sağlar. Aralarındaki temel fark, kilitlenme süresi ve jeton verimidir.

Öne çıkan mevduat

Öne Çıkan mevduat, Huobi Global'in genellikle kısa bir süre için çalıştırdığı özel bir promosyon mevduatıdır.

Promosyon süresi boyunca yatırımcılar yatırdıkları kripto para birimleri üzerinden 50% APY'ye kadar kazanabilirler, ancak bu depozito, kampanyaya bağlı olarak yedi ila 60 günlük bir kilitlenme süresi ile gelir.

Huobi Öne Çıkan Hesap Kazanın 

Bu özel kampanyalar, kabul edilebilecek sınırlı sayıda jeton içerir ve yalnızca belirli bir süre boyunca yayınlanır. için kaydolun Huobi Küresel Telgraf Yeni bir kampanya başladığında güncellenmek için.

Esnek mevduat

Adından da anlaşılacağı gibi, bu ürün size herhangi bir zamanda kripto para birimlerinizi çekme ve yatırma esnekliği sağlar.

Bu, belirli jetonları satın almak isteyen ancak yakın gelecekte jetonlar için hedef fiyatları karşılanamayan yatırımcılar için en iyi sonucu verir.

Huobi Esnek Hesap Kazanın

Faiz günlük olarak birleştirilir ve otomatik transfer işlevini etkinleştirerek yatırımcılar, bu cüzdanı birleştirme konusunda endişelenmeden kendi başına çalışmasına izin verebilir.

Bu mevduat en fazla likiditeyi sağlar, çünkü yatırımcılar jeton satın almak veya satmak için fonlarını hemen çekebilir ve fiyatlarda bir artış olduğunda iyi alımlar elde etmelerine veya kar elde etmelerine olanak tanır.

Sabit mevduat

Esnek ve Sabit mevduat arasındaki temel fark, kilitlenme süresi ve getiridir. Esnek mevduat, yatırımcıların istedikleri zaman para çekmelerine izin verirken, Sabit mevduatın öngörülen bir kilitlenme süresi vardır.

Bununla birlikte, esnek para çekme işlemlerinin olmaması karşılığında, Sabit Mevduat jetonlarda daha yüksek getiri sağlar.

Huobi Sabit Hesap

Kilitleme süreleri, jetona bağlı olarak genellikle yedi ila 30 gün arasında değişebilir. Bu depozito, jetonları HODLing yapan ve yakın zamanda satmayan yatırımcılar için en iyi sonucu verir.

HT Token kilitleme süresi

İlk Zamanlayıcı depozitosu

İlk Zamanlayıcı depozitosu, Huobi Earn'ün en son tanıtımıdır. Bu para yatırma işlemi, yeni kullanıcıların kriptolarını Huobi Earn'e yatırdıkları için daha yüksek ödüller kazanmaları için kolay bir basamak sağlar. Bu özel teklifler yalnızca yeni kullanıcılar içindir.

Huobi İlk Kez Özel Fiyatlar Kazanın

Huobi'de yeni kullanıcılar için iki ana para yatırma ürünü vardır: Esnek ve Sabit. Yukarıda bahsedilen para yatırma işlemleri gibi, Esnek Mevduat anında para çekme işlemine izin verirken, Sabit depozito bir kilitleme süresi gerektirir ancak daha yüksek bir getiri sağlar.

Dünya çapında milyonlarca yatırımcı, geleneksel yatırımlardan daha iyi kazançlar sağlayabildiği için kripto para ticaretine yöneldi. Ancak yeni yatırımcılar için alım satım, ne zaman alıp ne zaman satacaklarını bilmek için piyasayı izlemeleri gerektiğinden önemli bir belirsizlik ve risk taşır.

Bilgili, karlı ticaret, piyasa hareketlerine dikkat gerektirir, aynı zamanda teknik analiz, temel analiz ve göstergelerin ve ticaret arayüzlerinin nasıl kullanılacağı gibi ticaret becerilerini öğrenmek için zaman ve emek yatırımı gerektirir.

Ancak kripto alanından gelir elde etmek o kadar da zor değil. Huobi Global tanıtıldı Huobi Earn hizmetimize göz atın Yeni yatırımcıların kripto alanında daha iyi getiri elde etmeleri için giriş engelini azaltan 26 Ocak 2021'de.

Huobi'nin Finansın Geleceğine ilişkin vizyonu, finansal hizmetlerin herkesin kullanımına sunulmasıdır ve bunların küresel değişimi, dünya çapında milyonlarca kişinin ticaret ve yatırıma erişimini artırmıştır. Huobi ayrıca geleneksel bankacılık sistemini tamamlayabilecek ve elbette Huobi Earn gibi pasif faiz getiren mevduat hizmetlerini içermesi gereken finansal hizmetler sunmayı hedefliyor.

Hem yeni hem de deneyimli yatırımcılar için Huobi Earn'den yararlanmak, kripto para birimlerinizin hedef satış veya satın alma fiyatlarına ulaşmasını beklerken pasif gelir elde etmenizi sağlar. Faiz birleşip büyüdükçe, bir jeton satın almak istiyorsanız daha fazla satın alma gücü sağlar ve satılmayı bekleyen jetonlarınızın sayısını artırır.

Bir hesaba kaydolarak Huobi Earn'e katılın Huobi Global. Erişim Huobi Earn hizmetimize göz atın ve atıl kripto para birimlerinizle pasif gelir elde etmeye başlayın. Şimdi üye olun!

tr_TR