tarafından eklendi tarafından eklendi

Flaş kapatma nasıl kullanılır

Flash Close, yatırımcıların kısa veya uzun pozisyonları rahat ve hızlı bir şekilde kapatmasına yardımcı olan bir emir işlevidir. Bir Hızlı Kapatma kullanırken, tüccarın sadece emir miktarını girmesi gerekir - sistem, mümkün olan en iyi fiyatı elde etmek için otomatik olarak emir defterindeki en iyi 30 fiyatı eşleştirecektir. İşlem, gerçekleştirilmemiş bir fazla tutar bırakırsa, normal bir limit emrine dönüştürülür.  

Adım adım

1. Huobi Vadeli İşlemler ticaret arayüzüne gidin ve tıklayın [Kapat]. Flash'ı yakına ayarlayabilirsiniz. Hemen-Veya-İptal (IOC) ve Doldur veya Öldür (FOK) limit emirleri. 

2. Bir kısa pozisyonu kapatmak istiyorsanız. İlk önce IOC veya FOK'u seçin. Ardından, yıldırım işaretine tıklayın. Siparişinizi tamamlamak için tutarı girin, Çapraz ve İzole arasında seçim yapın, kaldıracı ayarlayın ve emri açmaya hazır olduğunuzda tıklayın. [Kapat Kısa]

3. Alternatif olarak, Uzun Kapatmak istiyorsanız, aynı mantığı takip edin, ancak sağ taraftaki kutuyu kullanın. 

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak 300$'a varan 'Hoş Geldin Ödülünüzü' alın! Eski kullanıcılarımızdansanız, Huobi Earn hizmetimize göz atın ve boşta duran kripto varlıklarınızdan getiri elde edin! 

tr_TR