tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Global'de farklı spot siparişler nasıl açılır?

Bir jetonun gelecekteki fiyatı hakkında kanaatiniz olduğunda ve bu fiyat hareketine katılmak istediğinizde bir emir açmaya hazırsınız. Bir ticaret açmak karmaşık bir iş değildir - Huobi Global her biri ilerlemek için yalnızca minimum bilgi gerektiren dört farklı spot sipariş seçeneğine sahiptir.
Bu ders size Huobi Global'de farklı spot siparişler açma konusunda adım adım talimatlar verecektir.
Ayrıca aşağıdaki Başlangıç dersleriyle daha fazlasını öğrenmek isteyebilirsiniz:

İlk adım: Spot sipariş açma

1. Huobi Global'i açın tıklayarak ticaret arayüzü [Spot ticaret], sonra [Değiş tokuş].
2. 'Arama' çubuğundan veya listeden bir ticaret çifti seçin.
Lütfen bu derste örnek olarak bir BTC/USDT çifti kullanıldığını unutmayın. Ayrıca, spot emirlerin açılışını göstermek için sadece 'Satın Al' tarafı kullanılır. 'Sat' emirlerini açmak için aynı bilgileri emir yerleştirme panelinin sağ tarafında kullanabilirsiniz.

Limit emri açma

1. tıklayın [Sınır] Huobi Global ticaret arayüzünde.
2. Limit emri, belirli bir fiyattan emir vermenizi sağlar. Limit emirleri anlık değildir - borsa onları bir emir defterine yerleştirir ve ardından fiyat doğru olur olmaz emir tetiklenir.
Bir limit emri açmak için, 'Fiyat'a tıklayarak ve doğru değeri girerek emrin tetikleneceği fiyatı seçin. Ayrıca, 'Miktar'a tıklayarak ve doğru değeri girerek ticaret için ayarlamak istediğiniz tutarı seçmeniz gerekir. Alternatif olarak, varlıklarınızın 25%, 50%, 75% veya 100% tahsisini seçmek için yeşil kaydırıcıyı kullanabilirsiniz.
3. Doğru miktarı girip işlemi açmak istediğinizi onayladığınızda, tıklayın. [BTC satın al].

Piyasa emri açma

1. tıklayın [Market] Huobi Global'de ticaret arayüzü.
2. Piyasa emri mümkün olan en iyi fiyattan gerçekleştiği için, sadece yatırım yapmak istediğiniz tutarı girmeniz yeterlidir. Varlıklarınızın 25%, 50%, 75% veya 100% tahsisini seçmek için yazabilir veya yeşil kaydırıcıyı kullanabilirsiniz.
3. Doğru miktarı girip işlemi açmak istediğinizi onayladığınızda, tıklayın. [BTC satın al].

Stop-limit emri açma

1. tıklayın [Stop-Limit] Huobi Global'de ticaret arayüzü.
2. Bir stop-limit emri bir stop fiyatı ve bir limit fiyattan oluşur. Stop fiyatı, limit emrini tetikleyen fiyattır ve limit fiyatı, o limit emrinin fiyatıdır. Yani fiyat belirlenen stop fiyatına ulaştığında borsa otomatik olarak limit emrini emir defterine yerleştirir.
Durdurma fiyatını ('Dur'), limit fiyatını ('Fiyat') ve işlem için ayarlamak istediğiniz tutarı ('Miktar') ilgili kutulara tıklayarak ve doğru değerleri girerek belirtin. Alternatif olarak, varlıklarınızın 25%, 50%, 75% veya 100% tahsisini seçmek için yeşil kaydırıcıyı kullanabilirsiniz.
3. Doğru miktarı girip işlemi açmak istediğinizi onayladığınızda, tıklayın. [BTC satın al].

Bir tetikleme emri açma

1. tıklayın [Tetikleme Sırası] Huobi Global'de ticaret arayüzü.
2. Bir tetik emri ile, piyasa fiyatı tetikleyici fiyatla ('Dur') eşleştiğinde emriniz otomatik olarak verilir.
Tetikleyici fiyatı ('Dur'), limit fiyatı ('Fiyat') ve ticaret için ayarlamak istediğiniz tutarı ('Toplam') ilgili kutuya tıklayarak ve doğru değeri girerek belirtin. Alternatif olarak, varlıklarınızın 25%, 50%, 75% veya 100% tahsisini seçmek için yeşil kaydırıcıyı kullanabilirsiniz.
3. Bir limit emri veya piyasa emri oluşturmak için bir tetik emri kullanılabilir. Bir limit emri durumunda, tetik emri bir stop-limit emri gibi davranır. Bir limit emri veya piyasa emri seçmek için 'Fiyat' alanındaki aşağıyı gösteren oka tıklayın.
4. Doğru miktarı girip işlemi açmak istediğinizi onayladığınızda, tıklayın. [BTC satın al].
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR