tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Vadeli İşlemler hesabı nasıl açılır

Huobi Vadeli İşlemlerinde bir hesap açmak sadece birkaç basit adım gerektirir. Zaten bir hesabınız varsa Huobi Global, aynı hesabı Huobi Vadeli İşlemlerinde yeni bir hesap açmadan etkinleştirebilirsiniz.
1. üzerinde Huobi Vadeli İşlemleri ana sayfa, tıklayın [Üye olmak] bir hesap oluşturmak için. Huobi Global'de zaten bir hesabınız varsa, tıklayın [Giriş yapmak].
2. İlk kez hesap oluşturuyorsanız, bir arkadaşınızdan almışsanız bu aşamada Vadeli İşlem Yönlendirme Kodunuzu da girebilirsiniz.
3. Giriş yaptıktan sonra, [Türevler].
4. Vadeli işlem sözleşmeleriyle işlem yapmaya başlamak için, önce kimlik doğrulamasını tamamlayarak Huobi Vadeli İşlemler hesabınızı etkinleştirmelisiniz. Tıklamak [Şimdi doğrulayın].
Huobi Vadeli İşlemler hesabı açma gereksinimlerinin ülkeye göre değiştiğini unutmayın. Ayrıca bazıları Ülkeler vadeli işlem ticaretini yasaklıyor.
5. tıklayın [Doğrulayın].
6. Tercih ettiğiniz kimlik belgesini seçin ve ardından [Doğrulayın].
7. tıklayarak doğrulama işlemini başlatın [Başlama].
8. Belgelerinize daha kolay ulaşılabileceği için işlemi cep telefonunuzdan devam ettirebilir veya bilgisayarınızın web kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz.
9. Doğrulama en fazla 5 dakika sürmelidir. Doğrulama tamamlanana kadar bekleyin.
10. Kimliğiniz ve doğrulama için gerekli diğer bilgiler onaylandıktan sonra yeşil bir 'Onaylandı' işareti göreceksiniz. Bundan sonra, Huobi Vadeli İşlemler ticaret arayüzüne geri dönebilirsiniz (tıklayın [Türevler] üst menüden).
11. Tüm gereksinimleri karşıladıktan ve Kimlik Doğrulamayı tamamladıktan sonra, lütfen Huobi Platformu Kullanıcı Sözleşmesini ve Risk Hatırlatıcısını dikkatlice okuyun ve kabul edin.
12. Hesap etkinleştirme işlemini tamamlamak için 'Şimdi Etkinleştir'i tıklayın.
13. Artık Huobi Vadeli İşlemlerinde işlem yapmaya hazırsınız.
14. Ticarete başlamak için hesabınızda yeterli bakiye olması gerektiğini unutmayın. Tıklayarak daha fazla varlık satın alabilir veya bunları Huobi Global hesabınızdan aktarabilirsiniz. [Satın almak] veya [Aktar] ve gerekli adımların takip edilmesi.
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR