tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Global topluluğuna nasıl katılınır?

Huobi Global sadece bir borsa değildir. Kripto ve blok zincirinde farklı ilgi alanlarına sahip insanları birbirine bağlayan bir kripto topluluğudur.
Huobi Global topluluğuna katılmak, dünya çapındaki herkes için ücretsizdir. Geliştirici, HODL kullanıcısı, tasarımcı veya Huobi kullanıcısı olmanıza bakılmaksızın topluluk üyesi olabilirsiniz. Aslında, topluluğa ne kadar benzersiz yetenekler katılırsa, o kadar güçlenir.
Kripto ortamı hızla değişiyor - teknolojiler gelişiyor, jeton fiyatları hareket ediyor ve düzenlemeler değişiyor. Farklı türde bilgi ve becerilere sahip insanlarla bağlantı kurmak, sürekli değişen kripto piyasasının sayısız bileşenine ayak uydurmanıza yardımcı olmak açısından oldukça faydalı olabilir.
Optimal bir durumda, her bir kişinin token araştırması, günlük haberler, teknik analiz, teknoloji ve mevcut piyasa yapıları gibi şeylerden sorumlu olduğu bir beyniniz olur. Huobi Global topluluğu bu şekilde yapılandırılmamıştır, ancak topluluk için son derece değerli olan yüz binlerce kullanıcı tarafından doldurulur. Bazı insanlar en son haberleri paylaşıyor, diğerleri teknik tartışmalara girişiyor ve bazıları ise sadece mem göndererek eğleniyor.
Huobi Global topluluğunun bir parçası olduğunuzda şunları yapabilirsiniz:
  • Kripto pazarında olup bitenler hakkında sorular sorun ve cevaplar alın
  • farklı insanlarla bağlantı kurun ve yargılamadan tartışmalara katılın
  • Huobi Global duyuruları, promosyonları ve token listeleri hakkında güncel kalın
  • hem uzmanlardan hem de uzman olmayanlardan farklı görüşler duymak
İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, Huobi Global topluluğuna birkaç şekilde üye olabilirsiniz. Başlamak için bir Huobi Global'e ihtiyacınız var hesap token alıp satmak, çeşitli kampanyalara katılmak ve borsanın sunabileceği diğer olanaklardan yararlanmak.
İkinci olarak, Huobi Global'i aşağıdaki gibi sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz. Twitter, Instagram, ve Facebook en son gönderileri görmek, bunlara tepki vermek ve sohbetlere katılmak için. 
Ayrıca, özel konuşmalar yapabileceğiniz ve topluluğun içeriden konuşmalarının çoğunun gerçekleştiği bir yere ihtiyacınız var. Burası Huobi Global'in Telgraf ve anlaşmazlık kanallar gelir.
İngilizcesi akıcı olmayan veya başka dillerde iletişim kurmayı tercih edenler, bu tür diğer kullanıcılarla bizim aracılığımızla bağlantı kurabilirler. çok dilli topluluk kanalları.
Bir gruba katılırken daima dikkatli olmayı unutmayın. Resmi bir gruba katıldığınızdan emin olmanın en iyi yolu, Huobi Global'in sosyal medya kanalı biyografilerindeki bağlantıları takip etmektir. Ayrıca Huobi Global'e bir Twitter mesajı göndererek herhangi bir kanalı doğrulayabilirsiniz.
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak 300$ değerinde 'Hoş Geldin Ödülü' kazanın! Mevcut bir kullanıcıysanız, Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR