tarafından eklendi tarafından eklendi

Varlıkları Huobi Global'den güvenli bir şekilde nasıl çekerim?

Huobi Global'den varlık çekmek basittir. Daha önce yapmadıysanız, bu dersi rehberiniz olarak kullanabilirsiniz. Tokenleri Huobi Global hesabınızdan harici bir cüzdan veya platforma nasıl aktaracağınızı göstermek için USDT'yi kullanacağız.
1. Huobi Global cüzdanınızda oturum açın ve tıklayın[Bakiyeler], sonra[Varlıklara Genel Bakış].
2. üzerine tıklayın [Geri çekilmek].
3. Çekmek istediğiniz jetonu seçin. Bu örnekte USDT'yi çekeceğiz.
4. Para çekme adresini girin. Yanlış adres girmenin jetonlarınızın kaybolmasına neden olacağını unutmayın. Bunun olma riskini en aza indirmek için adresi kopyalayıp yapıştırmanızı öneririz.
5. Jetonlarınızı çekmek istediğiniz zinciri seçin ve çekmek istediğiniz tutarı belirtin. İlgili işlem ücretini ve alacağınız nihai tutarı göreceksiniz. Ücretin, 'Çekme Tutarı' sekmesine girdiğiniz para çekme tutarından düşüleceğini unutmayın. Bu nedenle, harici bir cüzdan veya platformda belirli bir miktar almak istiyorsanız, ücreti çekme tutarının üzerine eklemeyi unutmayın.
Yanlış ağı seçerseniz varlıklarınız kalıcı olarak kaybolacağından, aktarım yapmadan önce ilgili tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmanız zorunludur.
6. Tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olun ve risk uyarısını okuyun. "Yukarıdaki para çekme ayrıntılarını kontrol ettim ve tüm riskleri tam olarak anladım" yazan sekmeyi tıklayarak bu adımları tamamlandı olarak işaretleyin. Tıklamak[Teyit etmek]siparişinizi onaylamak için.
7. Güvenlik ayarlarınıza bağlı olarak, işlemi e-posta, telefon ve Google doğrulama kodları ile de doğrulamanız gerekecektir.
Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR